Beyoncé pokazała zdjęcia z Warszawy. Tak zapamiętała wizytę w Polsce

Beyonce komunikacja miejska

Beyonce komunikacja miejska

Zdjęcia Beyoncé z Warszawy

Sobotni wieczór z pewnością należał do Beyoncé i jej męża Jaya-Z. Chociaż najgorętsza para show-biznesu była już w naszym kraju, po raz pierwszy zdarzyło się, żeby występowali razem. Piosenkarka kilka lat temu była jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival, natomiast jej mąż występował na Openerze. Teraz postanowili połączyć siły i dali niezapomniane show na warszawskim Stadionie Narodowym.

Zanim jednak muzycy weszli na scenę, spędzili kilka godzin w stolicy. W Polsce wylądowali bowiem wczesnym popołudniem. Amerykańska gwiazda pop na podróż wybrała wzorzysty kombinezon. Stylizację uzupełniła efektownym kokiem, wyrazistą szminką na ustach oraz okularami przeciwsłonecznymi. Chociaż wyglądała olśniewająco, z pewnością nieco zaskoczyła ją temperatura, która tego dnia nie była za wysoka.

I o ile na zdjęciach z lotniska piosenkarka mogła wyglądać na przemarzniętą, o tyle na fotkach opublikowanych na jej Instagramie już niekoniecznie. Gwiazda ze swoimi fanami podzieliła się zdjęciami zrobionym prawdopodobnie w jej garderobie. Obserwatorzy Queen B byli zachwyceni, nie szczędząc pod adresem piosenkarki ciepłych słów.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Gdzie występuje Beyoncé poza Warszawą?

Dodajmy, że chociaż gwiazdy wielkiego formatu nieszczególnie często wybierają Polskę na miejsce, w którym zagrają koncerty, tym razem było inaczej. Warszawa, to jedyne miasto w środkowo-wschodniej części Europy, gdzie Carterowie wystąpili podczas imprezy z cyklu On the Run II Tour. Takiego szczęścia nie mieli fani z Czech, Węgier czy nawet z Rosji. Warszawski koncert Beyoncé i Jaya-Z to ponad dwie godziny doskonale wyreżyserowanego show, który przyciągnął tysiące sympatyków muzyków.

Polskie gwiazdy robią cuda, aby dotrzeć na koncert Beyonce i Jaya-Z w Warszawie: Małgorzata Rozenek, Alicja Bachleda-Curuś, Sonia Bohosiewicz, Joanna Koroniewska, Agnieszka Dygant

Natasza Urbańska przygotowała prezent dla Beyoncé i Blue Ivy! Stworzyła dla nich niezwykłe kreacje!

Beyoncé i Jay-Z są już w Polsce! Na lotnisku wyglądali jak milion dolarów!


Beyoncé w garderobie w Warszawie

Beyoncé w garderobie w Warszawie

Beyoncé w garderobie w Warszawie

Beyoncé w garderobie w Warszawie

Beyonce i Jay-Z wylądowali w Warszawie

Beyonce i Jay-Z wylądowali w Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×