Szukaj

Beyonce pokochała polską markę. Wybrała model butów na miarę królowej popu

Beyonce

Beyonce

Beyonce w nowym teledysku występuje w butach zaprojektowanych przez polską projektantkę. Czy są jeszcze dostępne i ile kosztują? 

Beyonce doskonale łączy życie prywatne z karierą. Wychowuje trójkę dzieci, w wolnych chwilach realizuje ciekawe projekty. Do takich z pewnością należy wizualny album inspirowany bajką Król Lew, Black is King. Całość została napisana i wyprodukowana przez artystkę w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. 

W projekt zaangażowały się gwiazdy, między innymi Kelly Rowland, Pharrell Williams, Lupita Nyong’o, Naomi Campbell oraz modelki Aweng Ade-Chuol i Adut Akech. Gwiazda w jednym z wywiadów opowiedziała o tym, czym się kierowała:

Tym wizualnym albumem chciałam przybliżyć elementy historii czarnoskórych i tradycji afrykańskiej, ale w nowoczesnym wydaniu i z uniwersalnym przesłaniem. Spędziłam wiele czasu poznając i absorbując lekcje poprzednich pokoleń oraz bogatą historię rozmaitych afrykańskich zwyczajów. Zdjęcia powstawały w Nowym Jorku, Los Angeles, RPA, Zachodniej Afryce, Londynie i Belgii – wyjaśniła Beyonce.

Beyonce wystąpiła w butach zaprojektowanych przez polską projektantkę

Na nowej płycie Beyonce nie zabrakło polskiego akcentu. Okazuje się, że to teledysku piosenki Mood 4 Eva piosenkarka wybrała buty zaprojektowane przez Magdę Butrym. Dumna projektantka pochwaliła się tym faktem w sieci. Opublikowała kadr z teledysku, pokazując, że gwiazda wybrała czarne, materiałowe klapki na szpilce ozdobione kokardką z kolekcji jesień zima 2018.

Beyoncé w butach Magdy Butrym w swoim najnowszym teledysku MOOD 4 EVA

Beyoncé wearing Magda Butrym shoes in her latest music video MOOD 4 EVA 👑

Opublikowany przez Magda Butrym Niedziela, 2 sierpnia 2020

Aktualnie nie są dostępne w sprzedaży. Cena butów z jej logiem waha się od 2 do 4 tysięcy złotych.


Beyonce w teledysku

Beyonce w teledysku

Beyonce wybrała buty polskiej projektantki

Beyonce wybrała buty polskiej projektantki

Beyonce z dziećmi

Beyonce z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×