I po sekrecie! Beata Kozidrak przeżywa gorący romans ze znanym przystojniakiem!

beata kozidrak

beata kozidrak

Beata Kozidrak spotyka się z byłym mężem?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras spotkają się? Jak donoszą tabloidy mężczyzna nocuje u wokalistki. Jak układa się ich relacja? Czy po rozstaniu postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się trzy lata temu. Byli małżonkowie rozstali się w 2016 r. po ponad 37 latach bycia razem. Wokalistka w tym trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie córek, które stanowiły dla niej podporę. Wydawało się, że Beata stanęła na nogi, czego dowodem miał być fakt, że spotyka się z tajemniczym ukochanym, który podobno regularnie przesyła jej kwiaty:

Niedawno w czasie przerwy w nagraniach, kurier przywiózł do niej ogromny bukiet kwiatów. W ekipie od razu zaczęły się plotki, że to pewnie od nowego wielbiciela. Może Beata nareszcie jest zakochana? – czytamy w jednym z magazynów.

Zwłaszcza, że od momentu rozwodu wokalistkę z byłym mężem łączyły tylko stosunki zawodowe. Andrzej Pietras jest managerem Beaty i odpowiada za jej karierę. Czy jednak tylko? Jak ustalili dziennikarze magazynu Fakt po rozwodzie ich relacje się poprawiły.

Rozwód tak naprawdę naprawił ich relacje. Beata myślała, że będzie umiała wymazać z pamięci wspólne lata, ale to się nie udało. Czuła się samotna w stolicy, aż w końcu zauważyła, że Andrzej znowu się o nią troszczy. Oni są od siebie uzależnieni – przyznaje informator tabloidu.

Andrzej Pietras podobno zostaje nawet na noc, a potem z wokalistką je śniadanie, a nawet obiad. Przełom w ich relacji nastąpił podobno pod koniec ubiegłego roku, kiedy zaczęli pracować do trasy koncertowej z okazji 30-lecia Bajmu.

Myślicie, że ponownie ich coś połączyło czy po prostu mają tak dużo pracy, że spędzają wspólnie wieczory?

Takiej Beaty Kozidrak jeszcze nie widzieliście! Gwiazda jest tak śliczna, że wręcz nie przypomina siebie!

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Jest także komentarz artystki, czy zagra samą siebie!

“Śpiewajmy razem. All Together Now” z nową obsadą! Ewę Farną zastąpiła jeszcze większa gwiazda! Zmienił się również prowadzący


Beata Kozidrak nagrywa piosenkę: Upiłam się Tobą o Andrzeju Pietrasie

Beata Kozidrak nagrywa piosenkę: Upiłam się Tobą o Andrzeju Pietrasie

Beata Kozidrak o rozstaniu z Andrzejem Pietrasem

Beata Kozidrak o rozstaniu z Andrzejem Pietrasem

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×