46-letni gwiazdor zostanie ojcem po raz pierwszy! Dodał na Instagramie wzruszajacy wpis i zdjęcie

ATB

ATB

46-letni producent ATB chyba postanowił się ustatkować. Właśnie pochwalił się na Instagramie, że zostanie po raz pierwszy ojcem. Gratulacjom nie ma końca!

Nową wybranką i matką dziecka ATB (André Tanneberger) jest Laura Gabriela. To z nią niemiecki dj wziął w zeszłym roku  ślub. Laura jest jego drugą żoną. Wcześniej był związany z Polką – Anną. Rozstali się w 2016 roku. Para nie miała dzieci, o których tak bardzo marzył artysta.

ATB zostanie ojcem

W 2015 roku André przyznał, że na liście jego sukcesów nie ma tylko jednego – pełnej rodziny:

Jedyne czego jeszcze nie mam to żony i dziecka. Przed 50 muszę się ustatkować, to mój plan na kolejne lata – powiedział niemieckiej prasie.

[wp_quiz id=”861″]

Szczęśliwy ATB jak powiedział, tak zrobił. Kilka dni temu na Instagramie obwieścił radosną nowinę o tym, że zostanie ojcem:

Jesteśmy tak niewiarygodnie szczęśliwi, że musimy się po prostu podzielić … Nasze ATBaby jest w drodze!  Czujemy się pobłogosławieni i podekscytowani w związku z nadchodzącym rokiem! – napisał producent.

ATB strzeże życia prywatnego

Fakt, że dj podzielił się nowiną o tym, że jego żona jest w ciąży, jest naprawdę zaskakujący. Dotychczas rzadko komentował życie prywatne w mediach. Przez długi czas milczał na temat rozstania z polską żoną. Zapytany przez zmartwionych fanów o Annę, dopiero po kilku dniach napisał krótko i zwięźle w komentarzu na Facebooku:

Anna nie jest już moją żoną.

Ale i ta informacja po kilkunastu minutach zniknęła z jego fanpage’a. Teraz jednak chce się dzielić ze swoimi fanami szczęśliwą informacją.

Gratulujemy!

Zobacz także: Kto urodzi w 2020 roku? Te gwiazdy spodziewają się dziecka

Kim jest ATB?

Producent, dj i autor tekstów, Andre Tanneberger, to niemiecki muzyk i producent muzyczny tworzący muzykę elektroniczną. Znany jest na całym świecie jako ATB. Za nim ponad 20 lat pełnych sukcesów. Podbił scenę muzyczną w połowie lat 90., kiedy jego pierwszy singiel 9 PM (Till I Come) dotarł na szczyt brytyjskich list przebojów i został dostrzeżony na całym świecie. W Polsce doczekał się aż trzech platynowych i dwóch złotych płyt.


ATB z żoną spodziewają się dziecka

ATB z żoną spodziewają się dziecka

ATB z żoną

ATB z żoną

ATB z żoną

ATB z żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×