Szukaj

Artur Boruc pierwszy raz pokazał twarz swojego synka! Do kogo podobny jest Noah?

Sara Boruc, Artur, syn Noah

Sara Boruc, Artur, syn Noah

Artur Boruc powitał na świecie drugiego syna. Dumny ojciec pokazał pierwsze zdjęcie twarzy noworodka, który otrzymał imię Noah. Zobacz, jak wygląda trzecie dziecko piłkarza i jego żony Sary.

W niedzielę Sara Boruc po raz trzeci została mamą. Gwiazda urodziła pierwszego syna, który otrzymał imię Noah. Wspaniałą nowinę przekazał internautom Artur Boruc, który na swoim profilu w serwisie społecznościowym opublikował klimatyczne nagranie wideo w sepii, na którym możemy zobaczyć, jak jego piękna małżonka tuli do piersi noworodka. Wzruszający widok nie wymagał żadnego komentarza, mimo to były piłkarz reprezentacji Polski zamieścił kilka słów od siebie:

Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziękuję swojej wybrance – napisał Artur.

24 godziny po przekazaniu radosnej nowiny Artur pochwalił się pierwszym zdjęciem, na którym możemy podziwiać wyraźną twarz jego drugiego syna. Widok śpiącego Noah rozczulił internautów, podobnie jak dołączony do fotografii opis:

Taaaaki będę duży – napisał sportowiec.

Przypomnijmy, że Artur i Sara pobrali się w 2014 roku. W 2010 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Amelia. Oboje są także rodzicami dzieci z poprzednich związków. Artur ma 11-letniego syna Aleksandra, zaś Sara ma córkę Oliwię.

Jeszcze raz gratulujemy i witamy na świecie!

Zobacz: Sara Boruc skompletowała wyprawkę dla dziecka! Jest luksusowo jak u Kim Kardashian!

Zobacz: Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem pokazała wzruszające fotki ze swoim mężem i córeczką! W roli głównej jest jednak jej wielki brzuch!

Zobacz: Ciężarna Sara Boruc poszła na całość i rozebrała się do zdjęcia! Przykład mogłaby wziąć z niej sama Meghan Markle


Artur Boruc pokazał twarz swojego synka

Artur Boruc pokazał twarz swojego synka

Sara Boruc urodziła!

Sara Boruc urodziła!

Sara Boruc z nagim ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc z nagim ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×