Artur Boruc jest łysy. Fryzjer przesadził, a fani rozpaczają

Artur Boruc jest łysy

Artur Boruc jest łysy

Artur Boruc jest łysy. Jego fryzjera trochę poniosło. Efektami jakże spektakularnej metamorfozy piłkarz podzielił się na Instagramie. Fani rozpaczają.

Artur Boruc to polski bramkarz w klubie Legia Warszawa. Niedawno razem z rodziną wrócił do stolicy Polski. Jest rekordzistą pod względem liczby występów na swojej pozycji w reprezentacji Polski. Kibice kochają go za fantazję i charakter podczas gry, a damska cześć wzdycha do przystojniaka z boisk.

Prywatnie wraz ze swoją ukochaną Sarą Mannei są rodzicami dwojga wspólnych dzieci. Ostatnia latorośl – syn Noah przyszedł na świat ponad rok temu. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców. Dumny tata był nawet przy jego porodzie. Wspólne rodzinne zdjęcia dość często pojawiają się na profilu piłkarza i jego żony. Nie brakuje także fotografii, na których są tylko we dwoje.

Miłość pary nie od razu rozkwitła, a początki nie zwiastowały tego, że będą tworzyć tak udaną relację. Sara opowiedziała reporterce Jastrząb Post o ich pierwszym spotkaniu, które odbyło się w klubie.

To było takie mało romantyczne spotkanie. Niewymarzone. Poznałam Artura w klubie w Warszawie, gdzie pomieszkiwałam, bo studiowałam zaocznie. Wtedy wypadały akurat moje urodziny, przyjechała do mnie siostra i wyciągnęła mnie do klubu. Nie miałam czasu na kluby, bo w sobotę i niedzielę byłam w szkole. Ale wyszłyśmy ze względu na te urodziny i jak wychodziłyśmy to na schodach szturchnął mnie jakiś pan w ramię i coś tam zaczęłam do niego mówić, że niegrzecznie się zachował. To był taki dość duży chłopak, jak to się mówi koksu i okazało się, że to jest Artura kolega. Ja podobno byłam bardzo wyszczekana i wszyscy się zaczęli śmiać, że do takiego faceta tak pyskuję.

Jak się okazuje, to charakterek kobiety sprawił, że Artur zakochał się po uszy. Nie ma też co ukrywać, że przystojniak pewnie także zapadł w pamięć Sary. Pewne jest to, że są razem i tworzą szczęśliwą rodzinę.

W czwartek Boruc opublikował post na Instagramie. Tym razem nie towarzyszą mu bliscy. Pochwalił się natomiast nową fryzurą. Fani rozpaczają.

Artur Boruc jest łysy. Jak wygląda?

Artur Boruc wykazał się ogromnym dystansem do siebie i poczuciem humoru, kiedy opublikował zdjęcie z ogoloną głową. Napisał, że fryzjera nieco poniosło, ale i tak chwali sie efektami.

Maestro @irekwyszynski trochę przesadził ale cóż – napisał pilkarz.

Wiadomo, że włosy odrosną, ale fani i tak rozpaczają.

  • Ojej, we włosach lepiejjj…
  • Gdzie fryzura. Nieeee…
  • Nie, nie jest ładnie, niech już odrosną.

Inni dowcipkują:

  • Welcome to team bald.
  • Dżin z Aladyna…
  • Artek, Tyś się na Amerykana zrobił. W teatrze tak się Ciebie stało?!…
  • brwi robią robotę , jest dobrze, daj namiar please – piszą.

Sara Boruc w komentarzu zostawiła trzy małpki z zakrytymi oczami i to chyba jest najlepszy komentarz do metamorfozy Artura.


Artur Boruc jest łysy

Artur Boruc jest łysy

Sara Boruc i Artur Boruc na randce

Sara Boruc i Artur Boruc na randce

Sara Boruc i Artur Boruc na randce

Sara Boruc i Artur Boruc na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×