Anna Wendzikowska wparowała do „DDTVN” w takim stroju, że widzowie zaniemówili. Nie dało się nie zauważyć braku bielizny. Teraz się tłumaczy

Ania Wendzikowska

Ania Wendzikowska

Anna Wendzikowska dodała w sieci zdjęcie z planu Dzień Dobry TVN i wywołała lawinę komentarzy. Jedna z internautek zarzuciła jej niestosowny ubiór. Gwiazda natychmiast zareagowała. Co odpisała?

Anna Wendzikowska to jedna z największych gwiazd TVN. Widzowie regularnie mogą oglądać ją w śniadaniówce stacji, gdzie pełni funkcję specjalistki od Hollywood. Prezenterka nie tylko biegle posługuje się językiem angielskim i przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami światowego kina, ale też zna wszystkie newsy z tak zwanej Fabryki marzeń. Dzięki swojej pracy na antenie gwiazda zyskała spore grono fanów.

Popularność z telewizyjnego ekranu szybko przeniosła się także do sieci. Ania prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje już ponad 485 tys. fanów. Cały czas jest aktywna w social mediach i zdradza tam jak wygląda jej codzienność. Przed internautami nie ma zbyt wielu tajemnic, dlatego doskonale wiemy, chociażby, jak wyglądają jej córeczki: Antosia i Kornelia. Gwiazda wychowuje je samotnie, ale doskonale sobie z tym radzi.

Bycie samotną mamą i jeszcze mamą pracującą na pełen etat, to jest ogromne wyzwanie i ja chylę czoła do wszystkich mam, które podobnie jak ja mają taką sytuację. Wiele jest wyzwań na tej drodze. Ale ja się nauczyłam cieszyć tym, co mam i odczuwać wdzięczność za to, co mam. Mam dwie fantastyczne, mądre, kochane córeczki.

Anna Wendzikowska bez bielizny w Dzień Dobry TVN.

Ania w social mediach pokazuje nie tylko kulisy prywatności, ale często także zamieszcza zdjęcia z planu Dzień Dobry TVN. Ostatnio również postanowiła pochwalić się studiem, które jest już pięknie przystrojone na Halloween. Znalazły się w nim oczywiście dynie, które jednoznacznie kojarzą się z tym świętem, a także balony w kształcie pająków, figurka czarnego kota i inne zabawne gadżety. Gwiazda wszystko pokazała w mediach społecznościowych.

Prezenterka stanęła na tle dekoracji i zrobiła sobie zdjęcie, które później trafiło na jej Instagram. Szybko doczekała się pierwszych komentarzy, ale jednej z internautek nie spodobało się to, co zobaczyła:

taka sytuacja #halloweenready #dziendobrytvn #morningshow – napisała gwiazda.

Pod z pozoru niewinnym postem rozegrała się prawdziwa dyskusja. Zapoczątkowała ją jedna z fanek, która dopatrzyła się tego, że prezenterka nie ma na sobie biustonosza. Temat szybko podchwycili także inni internauci:

Nie mam nic przeciwko chodzeniu bez biustonosza ale prezentowanie się w ten sposób w takim programie telewizyjnym jest conajmniej niestosowne z Pani strony (nie zapominając o stacji tvn) i myślę, że jakaś dobra przyjaciółka powinna to Pani uświadomić.

Ania nie pozostawiła tego bez reakcji i również wdała się w dyskusję. Dosadnie wyjaśniła, że takie komentarze nie robią na niej żadnego wrażenia:

Generalnie jak Pani ma coś przeciwko chodzeniu bez biustonosza, to proszę nie chodzić, po problemie, jak to mówią: wolnoć Tomku w swoim domku, ja tam nikomu w dekolt nie zaglądam – napisała pod postem.

Pod zdjęciem Ani znalazło się też mnóstwo słów podziwu od panów, ale są też wpisy od kobiet, które uważają, że gdyby same miały takie kształty, również by je eksponowały. A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×