Szukaj

Anna Wendzikowska zabrała córeczkę do pracy. Paparazzi przyłapali je, gdy wyszły ze studia DDTVN

Ania Wendzikowska z córką

Ania Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska postanowiła zabrać dzisiaj do pracy swoją starszą córeczkę. Paparazzi zrobili im zdjęcia tuż po wyjściu ze studia Dzień Dobry TVN. Dziennikarka wyglądała zjawiskowo.

Anna Wendzikowska jest jedną z najbardziej znanych twarzy stacji TVN. Dziennikarka od wielu lat regularnie pojawia się jako reporterka w programie Dzień Dobry TVN. Jest ona specjalistką od wywiadów z największymi gwiazdami Hollywood. Jak nikt w Polsce zna się na świecie filmu, a do tego operuje nienagannym językiem angielskim, co czyni ją idealną rozmówczynią dla sławnych gości.

Swoje tajemnice odsłoniły przed nią największe nazwiska show-biznesu. W swojej karierze przeprowadziła już rozmowy z Angeliną Jolie, Ryanem Gosslingiem, czy Joaquinem Phoenixem. Lista sław, które zdecydowały się na zwierzenia w rozmowie z Anią, cały czas się wydłuża.

Gwiazda robi ogromną zawodową karierę, a to wszystko potrafi doskonale połączyć z macierzyństwem. Wendzikowska wychowuje dwie córeczki. Starsza z nich — Kornelia, to owoc jej związku z Patrykiem Ignaczakiem, natomiast urocza dwulatka, Antosia, jest córką Jana Bazyla.

Niestety Ania nie miała szczęścia w miłości, a relacje z ojcami jej córek nie przetrwały próby, ale widać, że opieka nad dziewczynkami, sprawia jej ogromną radość. Dowodem na to mogą być piękne kadry, które regularnie pojawiają się na prowadzonym przez gwiazdę profilu na Instagramie.

Anna Wendzikowska z córką pod studiem Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN codziennie gromadzi przed telewizorami sporą grupę wiernych fanów. Telewidzowie chętnie rozpoczynają swój dzień w towarzystwie prowadzących śniadaniówkę. Dla paparazzi również jest to okazja, by sfotografować gwiazdy tuż po wyjściu ze studia. Dzisiaj udało im się zrobić kilka zdjęć Ani Wendzikowskiej, która pojawiła się przed budynkiem ze swoją uroczą 6-letnią córeczką Kornelią.

Ania swoim strojem zdecydowanie przywoływała wiosnę. Miała na sobie krótką zwiewną sukienkę, która podkreśliła wszystkie atuty jej figury, czyli długie i zgrabne nogi oraz ponętny dekolt. Niska temperatura zdecydowanie nie była jej straszna. Prezenterka zrezygnowała z rajstop, a na nogi włożyła czerwone szpilki, które idealnie pasowały do jej dzisiejszej kreacji. Miała na sobie też długi wełniany, błękitny płaszcz, który idealnie uzupełnił stylizację, do wszystkiego dobrała niewielką torebkę marki Chanel w tym samym kolorze.

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Dziennikarce towarzyszyła jej córeczka Kornelia. Dziewczynka w przeciwieństwie do swojej mamy była bardzo ciepło ubrana. Mama włożyła jej puchową kurtkę oraz grube rajstopy. Po wyjściu ze studia razem odwiedziły pobliską cukiernię, gdzie Ania kupiła sobie kawę, a jej córeczka wybrała lizaka.


Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×