NewsyAnna Wendzikowska krótkim komentarzem doprowadziła widzów „DDTVN” do szału. Artur Barciś dał jej ostro popalić: „Załamałem się”

Anna Wendzikowska krótkim komentarzem doprowadziła widzów „DDTVN” do szału. Artur Barciś dał jej ostro popalić: „Załamałem się”

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Krystyna Miśkiewicz

31.05.2022 09:40, aktual.: 31.05.2022 12:15

Anna Wendzikowska od lat jest związana ze stacją TVN. Dziennikarka regularnie pojawia się na antenie w programie śniadaniowym. Przez jakiś czas związana była także z TVP, grała prawniczkę w serialu M jak Miłość. Od dawna ma ona miano specjalistki w dziedzinie Hollywood. Biegle posługuje się jeżykiem angielskim, dlatego ma za sobą mnóstwo wywiadów z gwiazdami światowego kina. Przepytywała już między innymi Angelinę Jolie, czy Ryana Gosslinga. Na swoim koncie ma znacznie więcej wywiadów, a nawet kilka tematycznych książek.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się ostatnio do bardzo głośnego rozwodu Johnny'ego Deppa i Amber Hard. Przyznała, że obydwoje są jej bliscy i jest zszokowana doniesieniami zza oceanu.

Ja z uwagi na swój zawód, z uwagi na to, że z obojgiem rozmawiałam i gdzieś są oni bliscy mojemu sercu zwłaszcza Johnny Depp którego zawsze bardzo lubiłam, przyznam, że ta sprawa mocno mnie zszokowało kiedy to wyszło na jaw w 20018 roku. Ja ten proces oglądam na żywo naprawdę w dużych ilościach i powiem szczerze, że nie jestem w stanie dojść prawdy. Podejrzewam, że prawda jak wszędzie i jak zawsze leży po środku.

Anna Wendzikowska wywołała burzę swoim komentarzem na temat wzrostu mężczyzn

Anna Wendzikowska na bieżąco omawia to, co dzieje się w świecie Hollywood. Kilka dni temu swoją wielką premierę miała kolejna odsłona wielkiego hitu kinowego, jakim był Top Gun. Film wrócił na ekrany po kilku dekadach i ponownie główną rolę zagrał w nim Tom Cruise, który w pierwszej odsłonie podbił serca fanek na całym świecie. Nie urzekł niestety Ani, która otwarcie skomentowała jego wygląd. Przyznała, że niski wzrost aktora czyni go nietrakcyjnym. Przypomnijmy, że mierzy on 170 cm.

On dla mnie zawsze był trochę dziwny (...). Nigdy nie uważałam, że jest szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu... no trudno o nim mówić, że jest przystojny. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś mnie tak nie przekonuje do swojej męskości - powiedziała Ania w Dzień Dobry TVN.

Internauci byli szczerze oburzeni jej słowami, a w sieci wybuchła prawdziwa burza. Do jej słów odniósł się też Artur Barciś. Ceniony aktor ma 167 cm wzrostu i przyznał z ironią, że dopiero teraz dowiedział się, że nie jest przystojny.

No i wyszło na to, że ze swoim 167 cm wzrostem nie jestem przystojny! Załamałem się - napisał w social mediach.

https://www.facebook.com/barcislandia/posts/563889431761848

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie. Internauci słusznie mogli poczuć się dotknięci słowami dziennikarki?

  • Artur Barciś
  • Anna Wendzikowska pokazała biust
  • Anna Wendzikowska - Majówka 2022
  • Anna Wendzikowska
  • Anna Wendzikowska
  • Tom Cruise w Cannes 2022
  • Tom Cruise w Cannes 2022
  • Tom Cruise w Cannes 2022
  • Tom Cruise au photocall de "Top Gun: Maverick" lors du 75ème Festival International du Film de Cannes, le 18 mai 2022. © Cyril Moreau / Bestimage Celebrities at the photocall of "Top Gun: Maverick" during the 75th International Cannes Film Festival. May 18th, 2022.
  • Anna Wendzikowska na majówce
[1/10] Artur Barciś
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także