Anna Samusionek wraca kompletnie odmieniona! Przeszła metamorfozę i dołączyła do obsady serialowego hitu!

Anna Samusionek metamorfoza

Anna Samusionek metamorfoza

Anna Samusionek w czarnych włosach

Anna Samusionek zmieniła fryzurę. Gwiazda przeszła prawdziwą metamorfozę przed dołączeniem do obsady serialu Na dobre i na złe. Teraz ma krótką, ciemną fryzurkę i wygląda w niej o dziesięć lat młodziej! Fani są zachwyceni jej przemianą. Zobaczcie zdjęcia!

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają zmiany. Eksperymentują ze swoim stylem, makijażem, fryzurami – wszystko po to, by czuć się dobrze w swoim ciele. Szczególnie widać to u gwiazd, które chętnie poddają się metamorfozą i lubią zaskakiwać fanów nowymi wcieleniami. Anna Samusionek od dawna brylowała na salonach w blondzie. Tym razem postawiła jednak na zupełnie inny kolor.

Swoją metamorfozą pochwaliła się na Instagramie, prezentując fanom nową fryzurę w ciemniejszym kolorze. Skąd ta niespodziewana decyzja? Gwiazda właśnie dołączyła do obsady serialu Na dobre i na złe, w którym zagra nową postać. W swoim wpisie zdradziła na jej temat kilka szczegółów:

JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIECIE MOGLI OGLĄDAĆ MNIE W NOWEJ ODSŁONIE,JAKO MOCNO KONTROWERSYJNĄ ALE I ZABAWNĄ LUCYNKĘ W @nadobreinazle.official  Pierwszy dzień na planie,pierwsze przymiarki kostiumu,próba charakteryzacji,to ogromnie ważna sprawa dla aktorki,szczególnie gdy postać jest charakterystyczna i trzeba ją zbudować na wielu płaszczyznach.Sama jestem ciekawa,co nam z tego wyjdzie. DO ZOBACZENIA…NA EKRANIE  #serial#tv#actress#play#woman#hospital#NaDobreInaZłe#series#changelook#newlook#backstage

Jak wam się podoba jej przemiana? Ciemne kolory zdecydowanie do niej pasują!

Anna Samusionek pokazała poruszający film z córką ze szpitala. „Powoli wstajemy na nogi”

Anna Samusionek po wielu latach odnowiła relacje z córką?! Aktorka pochwaliła się piękną sesją okładkową z 16-letnią już Angeliką!

Anna Samusionek pierwszy raz po wielu latach pochwaliła się swoją piękną córką! 16-letnia Angelika wyrosła na śliczną nastolatkę!


Anna Samusionek w ciemnych włosach

Anna Samusionek w ciemnych włosach

Anna Samusionek – otwarcie restauracji Pink Lobster

Anna Samusionek – otwarcie restauracji Pink Lobster

Anna Samusionek – otwarcie restauracji Pink Lobster

Anna Samusionek – otwarcie restauracji Pink Lobster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×