40-letnia seksowna Czesia z „Klanu” pokazała swój wielki nagi biust! Podobne fotki miała tylko w „Playboyu”!

Anna Powierza pochwaliła się zmysłowym zdjęciem z krótkich wakacji. Serialowa Czesia z Klanu zaprezentowała swoim fanom swój wielki opalony biust. Zdjęcie nagiej Anny Powierzy jest już hitem w sieci.

Anna Powierza swój filmowy debiut zaliczyła już w 1994 raku, zagrała wówczas epizodyczną rolą w filmie Panna z mokrą głową oraz serialu o tym samym tytule. Następnie zagrała Martę – córkę głównych bohaterów w serialu Spółka rodzinna. Jednak największą rozpoznawalność zapewniła jej brawurowa rola Czesławy Kot-Kurzawskiej w Klanie, w którym gra od 1997. O Powierzy zrobiło się głośno również za sprawą jej metamorfozy. W ostatnim czasie aktorka sporo schudła i nie przypominała już serialowej Czesi. O swojej metamorfozie napisała nawet książkę.

Ważnym etapem w karierze Anny były także rozbierane sesje dla czasopism Playboy oraz CKM. Jej gorące fotki do dziś rozpalają zmysły męskiej publiczności. Powierza najwyraźniej zatęskniła za czasami, kiedy jej ciało było obiektem westchnień fanów, obecnie skończyła 40 lat i jak widać nic się nie zmieniło. Ania nadal wygląda jak seksbomba, czego dowodem jest jej nowe zdjęcie:

Szykujecie się na weekendzik. Ja wreszcie wracam do domu! Urwałam wakacji ile mogłam, prawie się opaliłam i pilnie pilnie wracam do pracy, bo już czas najwyższy – napisała Anna

Do wpisu aktorka dołączyła swoje szałowe zdjęcie na którym w pełni zaprezentowała nagi ogromny biust. Opalone ciało gwiazdy Klanu natychmiast rozbudziło zmysły jej fanów, którzy swoje emocje przelali w licznych komentarzach:

  •  Fajnie, ale bez żadnych proszę hejtow
  • Piękny golasek
  • O tym marzyłem
  • O Mój Boże
  • Bajecznie śliczne masz cycusie Aniu

Jak wam się podoba Anna Powierza w wersji topless?

Anna Powierza też napisała książkę o odchudzaniu! Skorzystacie z jej rad?

Anna Powierza przyłapana ze swoją śliczną córką! Helenka to jej mały klon!

Gwiazdy przykuły się do psich bud w ramach akcji “Zerwijmy łańcuchy”: Kasia Moś, Majka Jeżowska, Anna Powierza


Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza - Puchar Polski w reiningu

Anna Powierza - Puchar Polski w reiningu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×