Odmłodzona o 10 lat Anna Nowak-Ibisz chwali się swoją nową szałową fryzurą! Co za zmiana!

Anna Nowak-Ibisz zachwyca się byłym mężem i synem

Anna Nowak-Ibisz zachwyca się byłym mężem i synem

Anna Nowak-Ibisz postanowiła iść za modą na diety pudełkowe. Była żona Krzysztofa Ibisza pochwaliła się zawartością swojego pudełka. Dziennikarka zaprezentowała menu w nowej fryzurze.

Anna Nowak-Ibisz z wykształcenia jest aktorką, jednak w swoim zawodzie zasłynęła bardziej w Niemczech, gdzie grała rolę polskiej imigrantki Urszuli Winickiej w serialu Lindenstraße – pierwszej operze mydlanej w niemieckiej telewizji. Polscy widzowie piękną Annę kojarzą bardziej z branży rozrywkowej. W 2009 roku brała udział w dziewiątej edycji programu Taniec z gwiazdami, który emitował wówczas TVN. Jej partnerem był Cezary Olszewski, z którym zajęła piąte miejsce. Jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej autorski program Pani gadżet dla TVN Style.

Była żona Krzysztofa Ibisza udzieliła także swojej twarzy w kampanii reklamowej znanej polskiej marki spożywczej. Anna oprócz pracy w TVN-ie wychowuje syna Vincenta, któregom ojcem jest wspomniany wcześniej gwiazdor Polsatu. Nowak-Ibisz miewa szalone pomysły, które stara się wdrażać w swoje barwne życie. Jednym z nich jest nowatorska dieta pudełkowa, na punkcie której ostatnio oszalały prawie wszystkie polskie celebrytki.

Ibisz postanowiła zmodernizować swoje danie regeneracyjne zastępując klasyczny obiad kartonikiem pysznych czekoladowych Delicji. Prezenterka pochwaliła się swoim odkryciem za pośrednictwem Instagrama. Na jej profilu pojawił się wspaniały instruktażowy filmik, na którym Anna pokazuje swoje „czarodziejskie” pudełko. Szczególną uwagę zwraca również nowa szałowa fryzura aktorki. Ibisz rozjaśniła i pofalowała swoje długie włosy.

Zobaczcie jak teraz wygląda była żona Ibisza.

52-letnia Anna Nowak-Ibisz pokazała się w łóżku bez makijażu! Sama jest w szoku!

Anna Nowak-Ibisz zmasakrowała awans Gimpera do finału “Tańca z gwiazdami”: “Dla mnie to brak klasy, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!”

Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z synem. Nastoletni Vincent przechodzi okres buntu?


Anna Nowak-Ibisz nowa fryzura

Anna Nowak-Ibisz nowa fryzura

Anna Nowak-Ibisz z synem – Dzień Matki 2019

Anna Nowak-Ibisz z synem – Dzień Matki 2019

Krzysztof Ibisz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Krzysztof Ibisz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×