Anna Lewandowska: płeć drugiego dziecka. Co odpowiedziała?
Wirtualna Polska

Fanka Anny Lewandowskiej zwróciła się z pytaniem o płeć dziecka. Trenerka od razu jej odpowiedziała

Anna Lewandowska ciąża

Anna Lewandowska ciąża

Anna i Robert Lewandowscy już wkrótce przywitają na świecie drugą pociechę. Od czasu ogłoszenia kolejnej ciąży media nie ustają w spekulacjach dotyczących płci dziecka. Dziś pytanie zadała jedna z fanek. Co odpowiedziała Ania?

Wirtualna Polska

Odkąd Robert Lewandowski ogłosił radosną nowinę podczas jednego z meczów, że jego żona po raz drugi spodziewa się dziecka, spekulacje na temat płci nie cichną. Od tamtej pory ciąża Anny Lewandowskiej jest stałym punktem rozważań w mediach, ale nie tylko.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na profilach społecznościowych małżeństwa też nie brakuje domysłów. Para jednak jednogłośnie postanowiła nie udzielać informacji na ten temat i od kilku miesięcy wszystko jest owiane ścisłą tajemnicą. Od czasu do czasu trenerka wrzuca małe smaczki w postaci podpowiedzi, jednak nic nie jest jednoznaczne.

Anna Lewandowska płeć drugiego dziecka

Przypomnijmy, że plotki o płci dziecka Anny Lewandowskiej miały swój początek już w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy też na profilu trenerki pojawił się post odnoszący się do panującej w mediach sytuacji. Opublikowała zdjęcie smoczków i w kilku słowach rozwiała wszelkie domysły:

Dowiedziałam się dzisiaj razem z mężem od naszych znajomych, jaka będzie płeć naszego dziecka. Okazuje się, że media wiedzą. To co, chłopczyk czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! (…) Są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
View this post on Instagram

Today, thanks to our friends, my husband and I found out something new about our private life – it's nice to learn from the media about the sex of our child. So? Boy or girl? ???????? _________________ Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO…???? Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka?????‍♀ Miło dowiedzieć się z mediów ???? Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki????????! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW… I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki ???? dostępne na @babybyann ➡️ www.babybyann.pl #momlife #annalewandowska #baby #pregnant #women

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Fanka Anny Lewandowskiej zapytała o płeć drugiego dziecka

Teraz po raz kolejny padło pytanie o płeć dziecka. Tym razem to nie media wysnuły spekulacje, a fani Anny. Trenerka bardzo chętnie eksponuje swój ciążowy brzuszek na swoim profilu społecznościowym, dlatego też rosnące zainteresowanie ciążą nikogo nie dziwi. Pod ostatnią opublikowaną fotografią przedstawiającą Lewandowską w obecnej formie, padło pytanie ze strony ciekawskiej obserwatorki. Odniosła się ona w swoim komentarzu do kształtu brzuszka i stwierdziła, że taki sam miała w drugiej ciąży z synem:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wiadomo czy chłopiec, czy dziewczynka? Ja miałam taką piłeczkę z drugim dzieckiem i mam chłopca.

Zapewne myślała, że jej pytanie pozostanie bez odpowiedzi. Jednak celebrytka zdecydowała się skomentować to bardzo krótko:

Wirtualna Polska

Jak to się mówi – aby dzieciątko było zdrowe.

View this post on Instagram

My App ❤️ @diet_training_by_ann Diet and training app is now available in 3 LANGUAGES ???????? ???????? ???????? ➡️over 40 TRAINING programs with 3 intensities to choose from ➡️ Various types of DIETS including vegetarian ➡️ PROGRAM for ???????? is coming soon… ____________________________ Wiesz jaki jest najlepszy trening? ZROBIONY???? Nieważne czy zajmie Ci on 15, 20 czy 45 minut, najważniejszy jest krok, który prowadzi do aktywności fizycznej. Nie zastanawiaj się nad tym od czego zacząć. Czytasz ten post w przerwie w pracy? A może nie masz pomysłu, co zrobić z wolną chwilą? Podpowiem????pobierz albo włącz aplikację z moimi PROGRAMAMI. A ponieważ jest ich tam mnóstwo do wyboru (ponad 40), zrób pierwszy z brzegu albo ulubiony trening – niezdecydowanych odsyłam do @healthy_team_by_ann do posta, w którym dziewczyny rekomendują swoje ulubione treningi. Sprawdzone-najlepsze ????wiadomo ???? A zaufało mi już ponad 1 MLN osób. W razie pytań JA i mój team appkowy jesteśmy do dyspozycji???????????? Ps. PROGRAM DLA KOBIET W CIĄŻY JUŻ ZA 2 TYGODNIE???? ________ #annalewandowska @diet_training_by_Ann #dietandtrainingbyann #workoutplan #doitnow #training #letsdothis

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Jak widzimy pytanie o płeć drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich po raz drugi zostało bez odpowiedzi, jednak zdecydowanie zgadzamy się z rodzicami – nie ważne kogo powitają na świecie, najważniejsze, aby był zdrowy.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Lewandowska na siłowni. Pokazała brzuszek

Anna Lewandowska na siłowni. Pokazała brzuszek

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×