Anna Lewandowska gwiazdą rozkładówki w niemieckiej gazecie! Jest szał!

Anna Lewandowska w Niemczech

Anna Lewandowska w Niemczech

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie Fit for Fun

Anna Lewandowska zaczyna podbijać międzynarodowy rynek. Ukochana Roberta Lewandowskiego udzieliła właśnie wywiadu niemieckiemu magazynowi i wzięła udział w powstającej specjalnie na jego potrzeby sesji zdjęciowej. O czym opowiadała w zagranicznym czasopiśmie? Jakie tematy poruszyła? 

Anna Lewandowska w Polsce nie ma już sobie równych. Trenerka w ciągu zaledwie kilku lat zbudowała fitness-imperium. Specjalizuje się w treningach i zdrowym odżywianiu, jej Instagram i blog są oblegane dzień i noc, bilety na obozy treningowe wyprzedają się w sekundy, a produkty w mig znikają ze sklepowych półek. W rodzimym kraju niewiele jest rzeczy, które zostały jej do osiągnięcia, ale poza granicami Polski cały świat stoi otworem. I wygląda na to, że Anna wykonała właśnie kolejny krok w jego kierunku!

Gwiazda pochwaliła się w social mediach wywiadem dla niemieckiego magazynu Fit for Fun, w którym trafiła na tzw. rozkładówkę:

Mój ostatni wywiad w niemieckim magazynie @fitforfun.magazin , gdzie opowiadałam o tym, jak PASJA stała się pracą! O tym jak sport mnie wychował. Motywowanie ludzi do zdrowego odżywiania, do treningów od zawsze było dla mnie bardzo ważne. Robię to na wszystkie możliwe sposoby. Od lat jestem sportowem, trenerem, prowadzę bloga, organizuję sportowe eventy #CampbyAnn, produkuję zdrową żywność @foods_by_ann stworzyłam również aplikację dietetyczno-treningową @Diet_Training_by_Ann, którą każdy może przetestować dzięki 7-dniowemu darmowemu dostępowi! Moją misją jest udowodnienie, że zdrowy styl życia nie musi być drogi i skomplikowany.

Fani rzucili się z gratulacjami:

  • Aniu kochana, gratulacje, jutro biegnę do kiosku. Wpadaj do Bremen
  • Cudowna Ania xx Motywujesz nieustannie xx
  • Super gatki!!!
  • Gratulacje! Z niecierpliwoscia czekam na mozliwosc przeczytania wywiadu dla magazynu w UK. Trzymam kciuki!
  • Brawo! Gratulacje! Miło będzie jak w Wiedniu ten magazyn znajdę… kupię od razu!
  • Duma rozpiera! pięknie patrzeć jak się realizujesz, rozwijasz, a przy tym jesteś sobą. Mocno kibicuje i wspieram

Pozostaje nam jedynie przyłączyć się do słów uznania i życzyć kolejnych sukcesów w przyszłości.

View this post on Instagram

Mein letztes Interview für das @fitforfun.magazin Magazin, indem ich erzählt habe, wie meine Leidenschaft zu meinem Beruf wurde.❤️❤️❤️ Das motivieren der Menschen zu einem gesunden Lebensstil, einer guten Ernährung und dem dazugehörigen Training war mir schon immer wichtig. Ich mache das auf eine vielseitige Art und Weise????. Über Jahre führe ich einen Blog darüber, organisiere Sport Events #CampbyAnn⛩️, produziere gesunde ökologische Lebensmittel @foods_by_ann ????????????. Ebenso habe ich eine eigene App entwickelt über gesunde Ernährung und das dazugehörige Training. @Diet_Training_by_Ann die für jeden kostenlos zum Ausprobieren bzw. zur Verfügung steht.????????✌️???? Mein Ziel ist der Beweis, dass ein gesunder Lebensstil nicht kompliziert und teuer sein muss. _______________________________ Mój ostatni wywiad w niemieckim magazynie @fitforfun.magazin , gdzie opowiadałam o tym, jak PASJA stała się pracą!❤️❤️❤️ O tym jak sport mnie wychował ❤️???? Motywowanie ludzi do zdrowego odżywiania, do treningów od zawsze było dla mnie bardzo ważne. Robię to na wszystkie możliwe sposoby ???? Od lat jestem sportowem, trenerem, prowadzę bloga, organizuję sportowe eventy #CampbyAnn⛩️, produkuję zdrową żywność @foods_by_ann ???????????? stworzyłam również aplikację dietetyczno-treningową @Diet_Training_by_Ann, którą każdy może przetestować dzięki 7-dniowemu darmowemu dostępowi! ????????✌️ Moją misją jest udowodnienie, że zdrowy styl życia nie musi być drogi i skomplikowany.❤️ __________________________________________ My lastest interview at @fitforfun.magazin , where Im talking about how my passion became a job!❤️❤️❤️ Motivating people to start healthy eating and training has always been very important for me. I do it in every possible way;) For years I have been running a blog, organizing sport events #CampbyAnn⛩️, producing healthy food. @foods_by_ann I have created a diet and training app #Diet_Training_by_Ann, now everyone can test this app thanks to a 7-day free access!????????✌️ My mission is to prove that a healthy lifestyle does not have to be expensive and complicated.❤️???? #healthyplanbyann #annalewandowska #dietandtrainingbyann #motivation #positivevibes #workout #work #fit #women

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska robi zakupy na bazarku! W takim stroju i czapce nie dało się jej nie zauważyć

Ślubne wymagania Anny Lewandowskiej ujawnione po latach! Maciej Zień zdradził kulisy pracy z żoną Roberta

Małgorzata Socha w wersji nie-glamour! Sama pokazała niekorzystne zdjęcia! Za to nie opuszcza jej dobry nastrój


Anna Lewandowska w niemieckim magazynie

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie

Anna Lewandowska w stylowym płaszczu

Anna Lewandowska w stylowym płaszczu

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na romantycznej kolacji

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na romantycznej kolacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×