Anna Karczmarczyk kupiła nowe mieszkanie. Pokazała zdjęcia. Miała moment rozczarowania: „Trochę niefart”

Anna Karczmarczyk nowe mieszkanie

Anna Karczmarczyk nowe mieszkanie

Anna Karczmarczyk właśnie pochwaliła się nowym mieszkaniem. Aktorka i jej mąż do tego kroku przygotowywali się przez kilka lat. Rozpoczynają nowy rozdział w życiu. 

Anna Karczmarczyk to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Galerianki, ale prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu Na dobre i na złe, gdzie wcielała się w postać młodej ginekolog. Później widzowie mogli oglądać ją w produkcji Za marzenia, która emitowana była w telewizyjnej Dwójce.

Śliczna blondynka szybko zyskała sympatię widzów. Dwa lata temu gwiazda wyszła za mąż. Ceremonia odbyła się w tajemnicy bez udziału prasy i fotoreporterów. Przyszli małżonkowie poznali się podczas nagrań do programu Taniec z gwiazdami. Aktorka próbowała swoich sił na parkiecie, a jej ukochany Pascal Litwin był producentem show. Udało jej się nie tylko wytańczyć Kryształową kulę, ale spotkać miłość swojego życia.

Zaręczyli się w 2016 roku, ale przed ślubem zgodnie milczeli na temat najważniejszego dnia w swoim życiu. Po ceremonii postanowili podzielić się swoim szczęściem i pokazali zdjęcia z uroczystości.

Ania bardzo prężnie prowadzi swój profil na Instagramie, ale raczej stara się nie pokazywać zbyt wiele ze swojej prywatności. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i podzieliła się szczęśliwą nowiną.

Anna Karczmarczyk kupiła mieszkanie

Ani czasami zdarza się zrobić odstępstwo od reguły, co jest dla fanów ślicznej aktorki prawdziwą gratką. Dzisiaj w social mediach pochwaliła się bardzo ważnym krokiem. Małżonkowie właśnie kupili nowe mieszkanie. Umowę podpisali na kilka dni przed wybuchem pandemii. Gwiazda wszystkim postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami.

Chociaż bardzo cieszy się z nowego nabytku, to jednocześnie nieco przeraża ją remont, który niebawem się zacznie. W mieszkaniu na razie widać tylko gołe ściany, więc domyślamy się, że czeka ją ogrom pracy.

Tydzień przed wybuchem pandemii podpisałam kredyt na mieszkanie – trochę niefart, ale do jego zakupu zbierałam się kilka ładnych lat !
A co się działo po drodze… ho ho ho… by wieść „dorosłe” życie trzeba mieć nerwy ze stali… Wracając do meritum… mieszkanie odebrane, a przed nami kolejne wyzwanie – wykończenie (łatwo nie będzie)… trzymajcie kciuki, żebyśmy nie zwariowali – napisała Karczmarczyk.

Fani postanowili pocieszyć swoją ulubienicę i w komentarzach trzymają kciuki za to, by remont pomimo pandemii poszedł im bardzo sprawnie.

  • Trzymam kciuki. Będzie dobrze.
  • Gratulacje. Nie martw się na zapas… będzie dobrze.
  • Też byłam w tej sytuacji, a za chwilę się wprowadzamy.
  • Remont to ciężka sprawa, ale trzymam kciuki.

My również trzymamy kciuki, żeby wykańczanie nowego lokum nie było przysłowiową drogą przez mękę.


Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin w dniu ślubu

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin w dniu ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×