Dramatyczne wyznanie Anny Kalczyńskiej. Dziennikarka jest przemęczona! „Nie daję rady wstać”

Anna Kalczyńska jest przemęczona

Anna Kalczyńska jest przemęczona

Anna Kalczyńska jest przemęczona

Praca w show-biznesie nie należy do najłatwiejszych, wbrew temu, co mogłoby się wszystkim wydawać. Długie godziny na planie, przygotowania do imprez, wywiady, konferencje prasowe. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a dziennikarze z telewizji śniadaniowej często zaczynają dzień w środku nocy. Łatwo o zmęczenie, bo życie w takim biegu nie służy wypoczynkowi. O idei całonocnego snu nie wspominając.

Zobacz: Anna Kalczyńska zaszalała na święta! W nowej fryzurce wygląda jak urocza śnieżynka!

Anna Kalczyńska wyznała niedawno, że powoli nie daje rady. Dziennikarka poza Dzień Dobry TVN ma jeszcze życie prywatne i dzieci, które również wymagają od niej sporo, a może nawet więcej niż praca. Zawieźć do szkoły, odwieść, przygotować obiad, pomóc w lekcjach, dostarczyć na zajęcia dodatkowe, potem do domu… Kalczyńska musi się nieźle nalatać i przyznaje, że nie ma czasu na sen:

Bardzo często zdarza mi się spać w samochodzie, szczególnie pod szkołą moich dzieci albo tam, gdzie mają zajęcia dodatkowo. Walczę ze zmęczeniem, chcę się zmobilizować i wyjść z samochodu, przejść pooddychać świeżym powietrzem, ale często nie daję rady wstać – wyznała w rozmowie z Faktem.

Jakby tego było mało, Anna choruje na Hashimoto, które zmusza ją do trzymania określonej diety, dbania o siebie. Niestety, przy tym tempie życia trudno o odpoczynek.

Zobacz: Zmysłowa Anna Kalczyńska zaliczyła straszną wpadkę na wizji! Dziennikarka przez to postanowiła odejść z telewizji!

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu “Atak paniki”: Anna Kalczyńska, Joanna Liszowska, Katarzyna Warnke, Magdalena Lamparska [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Gwiazdy na gali Paszporty Polityki 2018: Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Kożuchowska, Anna Kalczyńska


Anna Kalczyńska - Bal Dziennikarzy

Anna Kalczyńska - Bal Dziennikarzy

Anna Kalczyńska - Bal Dziennikarzy 2018, kreacja: Kuba Bonecki

Anna Kalczyńska - Bal Dziennikarzy 2018, kreacja: Kuba Bonecki

Anna Kalczyńska - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Anna Kalczyńska - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×