Ania i Robert Lewandowscy wyskoczyli na pierwszą randkę po narodzinach Laury. Było bardzo romantycznie

Robert i Anna Lewandowscy – romantyczny spacer

Robert i Anna Lewandowscy – romantyczny spacer

Robert Lewandowski wolną niedzielę wykorzystał najlepiej, jak tylko potrafi. Cały dzień poświęcił swoim ukochanym dziewczynom. Od rana widzieliśmy beztroską zabawę z Klarą, ale wieczór zarezerwował dla swojej żony.

Bundesliga 16 maja ruszyła pełną parą. Robert Lewandowski zaliczył bardzo udany występ w sobotnim meczu pomiędzy Bayernem Monachium a Fortuną Dusseldorf. Napastnik zdobył aż dwie bramki, a jego drużyna ostatecznie rozgromiła rywali i zakończyła występ wynikiem 5:0. Po niezwykle pracowitej sobocie napastnik cały następny dzień postanowił zarezerwować tylko i wyłącznie dla swojej rodziny.

Od rana na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiają się urocze zdjęcia ze wspólnej rodzinnej niedzieli. Najpierw trenerka pochwaliła się relacją, na której widzimy piłkarza ubranego w koszulkę z napisem tata, który wraz z córką Klarą beztrosko bawi się na trampolinie. Lewy kiedy tylko czas pozwala, stara się, jak najwięcej chwil poświęcać swoim córeczkom. Sytuacja, którą przyniosła pandemia koronawirusa, dała mu takich chwil zdecydowanie więcej.

Ta sytuacja pozwoliła mi spędzić dużo więcej czasu z rodziną. Nacieszyć się tym, czego na co dzień momentami nam brakuje, czyli czasem dla najbliższych. Mogłem robić rzeczy, których przez natłok obowiązków dotychczas nie robiłem – mówił w wywiadzie dla wp.pl.

Anna i Robert Lewandowscy na randce po narodzinach Laury

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy 6 maja po raz kolejny zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich druga córka Laura. Trenerka błyskawicznie doszła do siebie po porodzie i mimo natłoku rodzicielskich obowiązków, nawet na chwilę nie zapomniała o swoich fanach. Na Instagramie Lewej regularnie pojawiają się nowe posty, które motywują do ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

Dzisiejszy dzień Lewandowscy postanowili całkowicie poświęcić na budowanie rodzinnych więzi. Po beztroskich zabawach z Klarą przyszedł pora na chwile tylko dla rodziców. Robert postanowił zabrać swoją żonę na randkę, a Ania zdjęciami z restauracji pochwaliła się w social mediach. Swoją relację podpisała czułym hasztagiem #mężuś.

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Po uśmiechniętych minach domyślamy się, że był to bardzo udany wypad świeżo upieczonych rodziców. Dodatkowo potwierdzają to bardzo romantyczne zdjęcia ze spaceru, jakie udostępniła Ania. Lewandowscy pozują w romantycznym uścisku, spacerują za ręce i są wpatrzeni w siebie jak nastolatkowie.

Wszystkim życzymy TAKIEJ miłości.


Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×