Anna Dereszowska pokazała twarz synka. Omyłkowo wrzuciła zdjęcie dzidziusia na publiczny profil. Zafundowała fanom prawdziwą gratkę

Anna Dereszowska pokazała twarz dziecka

Anna Dereszowska pokazała twarz dziecka

Anna Dereszowska zamieściła na InstaStories zdjęcie posiłku. Zupełnie przypadkowo na fotce było widać... twarz jej dziecka. Jak to możliwe!?

Anna Dereszowska, polska aktorka, zadebiutowała w Rewizorze na scenie Teatru Dramatycznego w 2002 roku. Później zagrała wiele innych ról teatralnych i filmowych. Masowy widz może ją kojarzyć z produkcji, takich jak: Lejdis, M jak miłość, Na dobre i na złe, Nigdy nie mów nigdy Testosteron, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Kamienie na szaniec, Zróbmy sobie wnuka.

W życiu prywatnym aktorka była związana z Piotrem Grabowskim. Para ma razem córkę Lenę. W 2014 roku poznała przystojnego Daniela Duniaka, który jest od niej młodszy.

Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo że to są raptem cztery lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem, jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie – celebrytka powiedziała na łamach bloga Baby By Ann.

W 2015 roku urodziła syna Maksa. Już w wakacje media ujawniły, że aktorka jest w trzeciej ciąży. Ona sama potwierdziła te doniesienia za pośrednictwem profilu na Instagramie. Przed wieloma tygodniami dodała zdjęcie, na którym było widać jej ciążowy brzuszek. Na fotce byli też widoczni Lena i Maks. Aktorka podpisała zdjęcie:

„To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia.
„A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?”
Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik.
@danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…”
Kocham, kocham, kocham!!!
#mama #ciąża #mumofthree #szczęście #pregnant.

Przez kolejne tygodnie aktorka zasypała Instagram nowymi ciążowymi fotkami. Kilka dni temu przywitała potomka na świecie. Jej nowe dziecko to synek o jeszcze nieznanym imieniu.

Wpadka Anny Dereszowskiej. Pokazała twarz dziecka

Anna Dereszowska od czasu porodu pokazała kilka fotek dziecka. Możecie je zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej. Unikała jednak pokazywania jego twarzy. Na każdym ze zdjęć widać tylko jej fragmenty. Gwiazda zaliczyła jednak sporą wpadkę. Zamieściła na InstaStories zdjęcie posiłku, na którym, najpewniej niechcący, ujęto też nianię elektryczną, na której ekranie widać malucha.

Niestety, zdjęcie opublikowane w 24-godzinnej relacji, jest dość niewyraźne i twarz malucha jest ledwo widoczna. Fotkę możecie zobaczyć w galerii.

Przypomnijmy, że wiele polskich gwiazd postanowiło na to, aby nie pokazywać twarzy dzieci. Jest to związane z troską o ochronę ich prywatności. Pokazywania twarzy swoich potomków unikają m.in. Anna Robert Lewandowscy. Wiele osób uważa nawet, że to właśnie oni zapoczątkowali ten trend. Co myślicie o takiej formie dbania o bezpieczeństwo potomków?


Dziecko Anny Dereszowskiej. Skrin z InstaStories

Dziecko Anny Dereszowskiej. Skrin z InstaStories

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska urodziła. Zdjęcie dziecka

Anna Dereszowska urodziła. Zdjęcie dziecka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Miałam ja za mądzrzejszą!!

 • Gość pisze:

  Zamij się kobieto dziećmi a nie głupotami. Odklej się od telefonu poczytaj sobie zrób coś pożytecznego to ma sens

 • Gość pisze:

  Ta napewno przypadek . Nie ma nic czego nie można sprzedać

 • Gość pisze:

  Taki live o joj joj a jaj jaj nie ma przypadków jak mawieją pasztety każdy ma wybór ha ha jasne zwłaszcza model modelka xxxxxlllll a nie xl kiedy mała wskazówka bedzie tu a duźa wskazówka będzie tu dostarczcie bach..ra kumacie te baze albo będzie ostatni gol BOOM shaka raka ha ha moźna moźna potępiamy jęźyk nienawisci nie będzie juź źadnych dodacji na darmozjady kto nie skorzystał ten gapa i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×