Anna Czartoryska promienieje w czwartej ciąży. Pokazała nowe zdjęcia z brzuszkiem. Poród coraz bliżej

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczyka oczekuje na narodziny czwartego dziecka. Gwiazda właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami. Na pierwszym planie jej ciążowy brzuszek. 

Anna Czartoryska-Niemczycka to jedna z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Gwiazda pojawiła się zarówno na małym i dużym ekranie, a także na deskach teatru. Fani bardzo polubili ją w momencie, gdy dołączyła do serialu Dom nad Rozlewiskiem. Tam zagrała jedną z głównych ról, a wątki jej postaci widzowie śledzili z zapartym tchem.

Aktorka nie może też narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. W 2013 roku poślubiła Michała Niemczyckiego. Poznała go dwa lata wcześniej i obecnie małżonkowie stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wspólnie wychowują troje dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę oraz Antoniego, który przyszedł na świat w maju 2019 roku. Jakiś czas temu gwiazda zaskoczyła szczęśliwą nowiną. Spodziewa się ona kolejnego dziecka. Wszystko ogłosiła, publikując zdjęcia zaokrąglonym brzuszkiem na Instagramie.

Anna Czartoryska pokazała ciążowe krągłości

Anna jest jedną z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w social mediach. Często dodaje posty, na których można zobaczyć, jak wygląda jej dom, a także jak spędza czas z ukochanym mężem. Publikuje też kadry, gdzie głównymi bohaterami są jej pociechy. Stara się jednak strzec ich prywatności i zawsze kadruje fotografie w taki sposób, by nie ujawniać ich twarzy. Dzisiaj postanowiła zrobić fanom prawdziwą niespodziankę i pokazać najnowsze zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej ciążowe krągłości.

Gwiazda włożyła na siebie luźną sukienkę i opowiedziała o swojej weekendowej rutynie, jaką jest dbanie o sporą ilość kwiatów znajdujących się w jej domu. Fotografie okrasiła też pięknym uśmiechem, ale cała uwaga skupia się na jej ciążowym brzuszku, który jest już mocno widoczny. Zwiastuje to rychły poród.

W weekendy podlewam, przycinam, zraszam, doglądam. Dlatego najlepiej czują się u mnie rośliny, które wystarczy podlewać raz w tygodniu. Zdarzają się chwile euforii (nowy liść ) i wielkie rozczarowania (nagły zgon), ale generalnie pielęgnacja roślin to zajęcie niesamowicie relaksujące i dające ogromną satysfakcję. Najbardziej cieszy, gdy mnożą się Pilee, czyli pieniążki – zawsze biorę to za dobry znak. No i jest to pierwsze hobby, które dzielę z Babcią:-) Jeśli macie jakieś dobre ogrodnicze patenty, dajcie znać w komentarzach!

Ania poprosiła swoich obserwatorów o dobre rady dotyczące ogrodnictwa, a zamiast tego otrzymała ogrom komplementów.

 • Pięknie.
 • Emanuje z Pani szczęście.
 • Jaka Pani jest piękna.
 • Cudna Pani i cudne kwiaty.
 • Piękne pani wygląda. Tak promiennie.

Trudno nie zgodzić się z komentującymi, którzy zachwycają się Anią. Gwiazda w ciąży po prostu kwitnie.


Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wspaniała osoba. Uwielbiam Ją, jako aktorkę, piosenkarkę, matkę, żonę i osobę. Patrzcie młode kobiety. Można żyć bez celebryctwa, bez operacji plastycznych i bez wystawiania swojej nagości.

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy mąż długi oddał ludziom

  • Gmalgosiaość pisze:

   Dobrze jest wywiązywać się że swoich zobowiązań a nie brylować w towarzystwie jako milioner.Nigdy nie słyszałam aby rodzina Państwa Niemczyckich działa charytatywnie.Duzo znajomych sławnych osób a więc dobre układy towarzyskie i można by coś wespół zespół (to klasyk) zadziałać.Pani Czartoryskiej życzę dużo zdrowia.

 • Gość pisze:

  Pani Aniu powodzenia i szczęścia ❣❣❣🎅🎅🎅

 • Gość pisze:

  Czwarte dziecko w tych czasach? no no no to trzeba mieć odwage

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×