Szukaj

Angelina Jolie dostała poważne ostrzeżenie w sprawie dzieci. Przez swój błąd może stracić prawo do opieki!

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie straci prawo do opieki nad dziećmi?

Jeszcze nie tak dawno Angelina Jolie i Brad Pitt uznawani byli za wzór małżeństwa. Poznali się na planie filmowym, a później wspólnie zaczęli wychowywać szóstkę dzieci. Ta historia rodem niczym z Hollywood nie ma jednak szczęśliwego zakończenia. Małżeństwo właśnie się rozwodzi i kłóci do tego stopnia, że aktorka wkrótce może zostać pozbawiona praw do opieki nad dziećmi.

Okazuje się, że wszystko przez to, że Jolie próbuje zniechęcić dzieci do kontaktu z ojcem i stara się, by nie był częścią ich życia. Jeśli będzie tak dalej robić,może dojść do tego, że sąd powierzy opiekę Bradowi Pittowi.

Dlaczego Angelina tak się zachowuje? Wszystko przez wzorce, które miała w dzieciństwie. Tak przynajmniej uważa Kelly Chang Rickert, adwokat rozwodowy z Kalifornii, który w rozmowie z dziennikarzami HollywoodLife wyznała, że:

Angelina dorastała wychowywana przez samotną mamę. Bardzo możliwe, że uważa, że ​​jest to normalne i chce o to walczyć. Dwójka dzieci była w jej życiu zanim pojawił się Brad, sądzi więc pewnie, że to są „tylko jej dzieci”. Nie rozumie jednak, że najbardziej okropnym przykładem rodzicielstwa w sądzie rodzinnym jest „strażnik” – ktoś, kto nie pozwala drugiemu rodzicowi zobaczyć dzieci. Angelina została już ostrzeżona. Kontynuacja walki będzie dla niej bardzo szkodliwa – przyznała Kelly.

Adwokat zauważa także, że na niekorzyść aktorki może wpłynąć także fakt, że jej prawnik opuścił sprawę w trakcie sprawy:

To bardzo źle, kiedy twój prawnik rodzinny odchodzi. Chociaż to niewiarygodne, odbija się na tej osobie, bo wcale nie wygląda dobrze. Szansą dla Brada w tym pojedynku jest ciągła próba szukania kontaktu ze swoimi dziećmi i dokumentowanie momentów, w którym Angelina mu to uniemożliwia. Musi walczyć dalej, być cierpliwym i wytrwałym – zaznaczała Rickert.

Batalia może potrwać przez jakiś czas i nie zakończy się tak szybko:

Walki o opiekę mogą trwać ponad 18 lat. Nawet gdy dzieci stają się dorosłe! Jeśli rodzice nigdy nie dowiedzą się, co jest w najlepszym interesie dzieci, może to trwać wiecznie – dodaje Kelly.

Miejmy nadzieję, że Angelina i Brad zawrą porozumienie wcześniej niż później ze względu na swoje dzieci. Jak myślicie uda im się to?

Angelina Jolie odstraszyła od siebie nawet prawniczkę. Skandaliczne zachowanie gwiazdy względem Brada Pitta sprawiło, że została bez adwokata!

Siódme dziecko w drodze! Angelina Jolie ponownie zostanie matką

Amal Clooney nienawidzi Angeliny Jolie! I z wzajemnością! Oto cała lista powodów

 


Angelina Jolie jak księżna Kate

Angelina Jolie jak księżna Kate

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

×