Szukaj

Angelina Jolie nie je od 34 dni i wygląda jak zombie? Koszmarne zdjęcia gwiazdy na okładce tabloidu

Amerykański magazyn NW New Weekly opublikował spreparowane zdjęcia Angeliny Jolie, na których gwiazda wygląda jak zombie z amerykańskiego horroru. Do wyretuszowanych do granic możliwości fotografii dołączono informację o wycieńczającej diecie aktorki. Na szczęście szybko okazało się, że wszystkie plotki są wyssane z palca.
Angelina Jolie wychudzona

Angelina Jolie wychudzona

Ostatnimi czasy życie Angelina Jolie nie jest usłane różami. Choć gwiazda na brak pracy i pieniędzy nie narzeka, choć ma kochające dzieci, w miłości szczęścia nie ma. Odkąd rozpoczęła się batalia sądowa z Bradem Pittem, Jolie już nie jest tak samo szczęśliwą i spełnioną kobietą jak jeszcze 10 lat temu, gdy wzdychały do niej miliony mężczyzn, a tysiące kobiet stawiało ją sobie za wzór piękności.

Zagraniczne media co jakiś czas donosiły, że stan zdrowia aktorki pogarsza się. Początkowo była mowa o depresji, o jej stanach lękowych, a z czasem pojawiły się głosy, że gwiazda się głodzi. Fakt ten spotęgować miała informacja, że jej były mąż znowu spotyka się z Jennifer Aniston. Nagłówki gazet były jednoznaczne i głosiły, że lekarze Jolie wprost mówią jej, że „albo zacznie jeść, albo umrze”. Po serii koszmarnych publikacji doczekaliśmy się powtórki z rozrywki.

Magazyn NW New Weekly spreparował ostatnie zdjęcia Angeliny do tego stopnia, że gwiazda wygląda na nich jak zombie – posiniaczone ciało, wystające żyły, liczne przebarwienia na skórze przywołują na myśl bardziej charakteryzację z horroru, niż seksbombę z największych kinowych hitów.

Angelina nie jadła od 34 dni! Za chwilę doprowadzi swój organizm na skraj wycieńczenia – czytamy w tekście jaki trafił na łamy wspomnianego brukowca.

Czy Angelina Jolie nic nie je?

Słowa ekspertów wstrząsnęły całym światem, głównie fanami aktorki, która wzięła sprawy w swoje ręce i kazała odszczekać brednie wszystkim mediom. Dlatego dziś amerykańskie media obiegł artykuł, z którego dowiadujemy się, że… rzekomi lekarze nigdy nie wypowiedzieli powyżej zacytowanych słów:

Żaden lekarz na jaki powołują się gazety nie istnieje. To wymyślone nazwiska mające na celu uwiarygodnić krzywdzące Angelinę plotki – twierdzi informator Hollywood Life.

Mamy nadzieję, że to faktycznie prawda i z gwiazdą wszystko jest w porządku. W końcu jest matką siódemki dzieci, więc ma dla kogo żyć. A miłość… prędzej, czy później sama się znajdzie.

Dla porównania publikujemy zdjęcia z tego samego wystąpienia Angeliny, które trafiły na czołówkę NW New Weekly.

Zobacz: Jennifer Aniston dla Brada Pitta odmłodniała o 30 lat! Jej luksusowa metamorfoza to jakieś szaleństwo!

Zobacz: Jennifer Aniston wpadła w histerię na środku ulicy! Co się z nią stało?

Zobacz: Jennifer Aniston opowiedziała o miłości! Na taką wiadomość czekali jej wszyscy fani!


Angelina Jolie na okładce New Weekly wygląda jak zombie

Angelina Jolie na okładce New Weekly wygląda jak zombie

Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami

Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami

Angelina Jolie - wychudzona ręka

Angelina Jolie - wychudzona ręka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×