Ale doniesienia! Colin Farrell rozkochał w sobie jedną z największych gwiazd

Colin Farrell

Colin Farrell

Angelina Jolie miała romans z Colinem Farellem? Tabloid przedstawił podobno całą prawdę na temat relacji łączących parę. Zobaczcie, jakie rewelacje przynosi.

Ostatnimi czasy Angelina Jolie nie znika z okładek tabloidów. To głównie za sprawą byłego męża Brada Pitta i jego rzekomego powrotu do Jennifer Aniston, ale także przez rewelacje na temat tego, że postanowiła dać się ponieść swojej biseksualnej naturze i tym razem poszukuje idealnej partnerki. Magazyn wyliczył nawet wymagania aktorki.

Tym razem tabloid przynosi kolejną rewolucję. Otóż przypomina romans Jolie z wielkim amantem Hollywood, Colinem Farellem.

Czy Angelina Jolie miała romans z Colinem Farrellem?

OK! w marcu ubiegłego roku opublikował artykuł, w którym twierdzi, że Jolie ma plan ponownie poderwać Farrella, z którym łączyło ja płomieniste uczucie.

Farrell może być tym, który uciekł, ale ona ma nadzieje na odnowienie związku.

Magazyn przypomina, że krążyły pogłoski, że mieli krótki romans podczas kręcenia filmu Alexander z 2004 roku, w którym Farrell grał tytułową rolę, a Jolie jego matkę.

Grazia poinformowała z kolei, że Jolie zbliżyła się do Farrella podczas rozwodu z Bradem Pittem. Ona i czwórka jej dzieci wzięli nawet udział w premierze filmu aktora Dumbo. Według jednego z informatorów Farrell i Jolie przeszli tak długą drogę od czasów, kiedy w branży powszechnie wiadomo było, że mają romans podczas kręcenia Aleksandra, że być może ich znajomość wkroczy na szersze tory.

RadarOnline również stwierdził, że Jolie i Farrell ponownie rozpalili swój romans. Serwis utrzymywał, że pierwszy plan się nie powiódł, ponieważ obaj byli zbyt szaleni, aby być razem, ale teraz sytuacja się zmieniła, gdy oboje zostali odpowiedzialnymi rodzicami.

Teraz OK! donosi, że Jolie i Farrell spotykali się potajemnie od miesięcy.

Oboje są tak podekscytowani, że mogą po raz kolejny spróbować i zobaczyć, co się stanie – mówił informator.

Jak się można domyślać, tabloidy nie posiadają żadnych zdjęć na potwierdzenie tych rewelacji, a sami zainteresowani nie komentują doniesień.


Angelina Jolie w Harper's Bazaar (grudzień 2019)

Angelina Jolie w Harper's Bazaar (grudzień 2019)

Angelina Jolie w Harper's Bazaar (grudzień 2019)

Angelina Jolie w Harper's Bazaar (grudzień 2019)

Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×