Szukaj

Paparazzi przyłapali Brada i Angelinę! Wspólne zdjęcia pary opublikował tabloid. Jest na co popatrzeć!

Angelina Jolie i Brad Pitt nowe zdjęcia pary

Angelina Jolie i Brad Pitt nowe zdjęcia pary

Nowe wspólne zdjęcia Brada Pitta i Angeliny Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się po ponad dwóch latach! Małżonkowie są w trakcie ustalania szczegółów dotyczących rozwodu. Choć sprawy załatwiają przez prawnika, w ostatnich dniach musieli się spotkać osobiście!

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się u prawnika! W Los Angeles zostali sfotografowani przez okno kancelarii. Zdjęcia opublikował amerykański magazyn WHO, na okładce którego możemy przeczytać uroczy komentarz:

Znowu razem.

Paparazzi udało się uchwycić minę aktora, po której można stwierdzić, że nie był zachwycony. Mimo to zagraniczne media donoszą, że zanim do spotkania doszło, Brad chciał ocieplić stosunki z żoną:

Rozwód ciągnie się już od kilku miesięcy, a Brad jest zmęczony kłóceniem się z Angie przez prawników. Cały proces trwa bardzo długo i Brad jest zmęczony, więc miał nadzieję, że dogadają się z Angeliną osobiście – czytamy na łamach portalu Hollywood Life.

Sen z powiek spędza Pittowi przede wszystkim walka o opiekę nad dziećmi:

Brad był sfrustrowany kiedy opłaty prawne wzrosły, więc zgodził się na spotkanie z Angeliną, mając nadzieję, na znalezienie wspólnego punktu wyjścia z całej sytuacji. Zamiast tego, spotkanie było bardzo trudne i pełne emocji. Mimo wszystko ma nadzieję, że sprawa rozwodowa szybko się zakończony i zarówno on, jak i Angelina z dziećmi będą mogli zapomnieć o tym trudnym okresie w życiu – zdradza osoba z otoczenia gwiazdora.

Dzieci powodem konfliktu Brada z Angeliną

To właśnie dzieci były powodem pierwszego od dwóch lat spotkania Brada Pitta i Angeliny Jolie u prawnika. Nie od dziś wiadomo, że kwestia opieki nad szóstką pociech jest główną kością niezgody między małżeństwem.

Jak się ostatnio okazało, najstarsza biologiczna córka pary – Shiloh – nie chce mieszkać ani z Bradem, ani Angeliną. Niedawno poinformowała rodziców, że jest zmęczona ich sprzeczkami i batalią sądową. W efekcie uciekła z domu i zamieszkała u dziadków – rodziców Brada.

Pomysł nastolatki stał się kolejnym powodem do sporu między byłą najpiękniejszą hollywoodzką parą, która postanowiła załatwić wszystkie formalności w obecności prawnika.

Miejmy nadzieję, że aktorzy dojdą do porozumienia.

Smutny widok. Dzieci Angeliny Jolie dorabiają sprzedając w parku. Zrobiono im zdjęcie z ukrycia

Jennifer Aniston i Charlize Theron na wojennej ścieżce! Doszło między nimi do publicznej awantury!

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta uciekła z domu! Gwiazdy mają poważny problem z Shiloh

Zaczęło się! Angelina Jolie już skomentowała romans Brada Pitta z Charlize Theron!


Brad Pitt i Angelina Jolie u prawnika. Zdjęcia na okładce WHO

Brad Pitt i Angelina Jolie u prawnika. Zdjęcia na okładce WHO

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×