Szukaj

Paparazzi przyłapali Brada i Angelinę! Wspólne zdjęcia pary opublikował tabloid. Jest na co popatrzeć!

Angelina Jolie i Brad Pitt nowe zdjęcia pary

Angelina Jolie i Brad Pitt nowe zdjęcia pary

Nowe wspólne zdjęcia Brada Pitta i Angeliny Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się po ponad dwóch latach! Małżonkowie są w trakcie ustalania szczegółów dotyczących rozwodu. Choć sprawy załatwiają przez prawnika, w ostatnich dniach musieli się spotkać osobiście!

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się u prawnika! W Los Angeles zostali sfotografowani przez okno kancelarii. Zdjęcia opublikował amerykański magazyn WHO, na okładce którego możemy przeczytać uroczy komentarz:

Znowu razem.

Paparazzi udało się uchwycić minę aktora, po której można stwierdzić, że nie był zachwycony. Mimo to zagraniczne media donoszą, że zanim do spotkania doszło, Brad chciał ocieplić stosunki z żoną:

Rozwód ciągnie się już od kilku miesięcy, a Brad jest zmęczony kłóceniem się z Angie przez prawników. Cały proces trwa bardzo długo i Brad jest zmęczony, więc miał nadzieję, że dogadają się z Angeliną osobiście – czytamy na łamach portalu Hollywood Life.

Sen z powiek spędza Pittowi przede wszystkim walka o opiekę nad dziećmi:

Brad był sfrustrowany kiedy opłaty prawne wzrosły, więc zgodził się na spotkanie z Angeliną, mając nadzieję, na znalezienie wspólnego punktu wyjścia z całej sytuacji. Zamiast tego, spotkanie było bardzo trudne i pełne emocji. Mimo wszystko ma nadzieję, że sprawa rozwodowa szybko się zakończony i zarówno on, jak i Angelina z dziećmi będą mogli zapomnieć o tym trudnym okresie w życiu – zdradza osoba z otoczenia gwiazdora.

View this post on Instagram

In this week's magazine, WHO EXCLUSIVELY has brand new photos of Brad Pitt with Angelina Jolie as they try to "make it work" again… PLUS the MKR favourite that won't be able to have kids.

A post shared by WHO Magazine (@whomagazine) on

Dzieci powodem konfliktu Brada z Angeliną

To właśnie dzieci były powodem pierwszego od dwóch lat spotkania Brada Pitta i Angeliny Jolie u prawnika. Nie od dziś wiadomo, że kwestia opieki nad szóstką pociech jest główną kością niezgody między małżeństwem.

Jak się ostatnio okazało, najstarsza biologiczna córka pary – Shiloh – nie chce mieszkać ani z Bradem, ani Angeliną. Niedawno poinformowała rodziców, że jest zmęczona ich sprzeczkami i batalią sądową. W efekcie uciekła z domu i zamieszkała u dziadków – rodziców Brada.

Pomysł nastolatki stał się kolejnym powodem do sporu między byłą najpiękniejszą hollywoodzką parą, która postanowiła załatwić wszystkie formalności w obecności prawnika.

Miejmy nadzieję, że aktorzy dojdą do porozumienia.

Smutny widok. Dzieci Angeliny Jolie dorabiają sprzedając w parku. Zrobiono im zdjęcie z ukrycia

Jennifer Aniston i Charlize Theron na wojennej ścieżce! Doszło między nimi do publicznej awantury!

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta uciekła z domu! Gwiazdy mają poważny problem z Shiloh

Zaczęło się! Angelina Jolie już skomentowała romans Brada Pitta z Charlize Theron!


Brad Pitt i Angelina Jolie u prawnika. Zdjęcia na okładce WHO

Brad Pitt i Angelina Jolie u prawnika. Zdjęcia na okładce WHO

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×