Johny Depp poniósł klęskę w sądzie. Amber Heard wydała oświadczenie. Była żona aktora połączyła siły z tabloidem

Amber Heard i Johnny Depp

Amber Heard i Johnny Depp

Johnny Depp i Amber Heard od kilku lat nieprzerwanie walczą w sądzie. Rozstanie małżonków odbywa się w ramach wielkiego skandalu z przemocą, alkoholem i innymi używkami w tle. Aktor właśnie przegrał jeden z głośniejszych procesów. Co orzekli sędziowie?

Johnny Depp od kilku lat walczy w sądzie ze swoją byłą żoną Amber Heard. Ich związek był bardzo burzliwy, a ich relacja pełna była przemocy i domowych awantur. Spór byłych małżonków to jeden z najgłośniejszych procesów w historii show-biznesu. Modelka oskarża aktora o to, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie przedstawiając kolejne dowody na jego agresję. On natomiast chcąc ratować swoje dobre imię, wytoczył jej proces o zniesławienie, w którym zażądał 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. W zagranicznych tabloidach co jakiś czas pojawiają się kolejne przecieki dotyczące dowodów, jakie przedstawiają na niekorzyść drugiej strony byli małżonkowie.

W kolejnych rozprawach sądowych raz szala przechyla się na stronę Amber innym razem natomiast na stronę jej byłego ukochanego. Johnny Depp przez oskarżenia, jakie wystosowała pod jego adresem żona, stracił dobre imię. Firmy zaczęły zrywać z nim kontrakty, a tabloidy nie pozostawiły na nim suchej nitki. Przez The Sun został nawet nazwany „żonobijcą”.

Johny Depp poniósł klęskę w sądzie. Amber Heard wydała oświadczenie

Znany z kultowej roli Jacka Sparrowa w serii filmów o Piratach z Karaibów aktor, nie ma zamiaru godzić się z oskarżeniami i walczy z kolorową prasą w sądzie. O zniesławienie oskarżył między innymi brytyjski The Sun, z którym przegrał w pierwszym sądowym procesie. Postanowił się odwołać od wyroku, jednak wczoraj sędziowie uznali jego apelację za bezzasadną.

Oświadczenie w tej sprawie wydała jego była żona Amber. Jest ona wyraźnie usatysfakcjonowana tym, co się wydarzyło. Słowa, które pojawiły się na Instagramie, szybko obiegły światowe media.

Jesteśmy zadowolone, ale w żadnym wypadku zaskoczone decyzją sądu, by odmówić panu Deppowi apelacji. Dowody przedstawione w brytyjskim sądzie były przytłaczające i niepodważalne. Przypomnijmy, że pierwszy wyrok głosił, że pan Depp pobił Amber co najmniej 12 razy, przez co bała się o swoje życie. Wyrok jest prawomocny i brytyjscy dziennikarze mogą bez strachu o ewentualne działania prawne pisać, że pan Depp jest – kategorycznie – żonobijcą – informują przedstawiciele Amber Heard.

W oświadczeniu można przeczytać, że Johnny Depp nie jest wiarygodnym świadkiem, ponieważ jego organizm jest wyniszczony przez alkohol i inne używki.

Ten wyrok to jedna z większych klęsk aktora, podczas kilku lat kolejnych procesów. Tym razem racja stoi po stronie byłej żony i tabloidów.

Zapewne jeszcze nie raz będziemy świadkami kolejnych przykrych doniesień dotyczących gwiazdorskiej pary.


Oświadczenie Amber Heard

Oświadczenie Amber Heard

EXC - AMBER HEARD PARTING WITH MARGOT ROBBIE AND CARA DELEVINGNE IN LONDON / NASH/XPOSUREPHOTOS.COM , kod: 203892-1

18/19 August 2016 - London - UK **PREMIUM EXCLUSIVE - DO NOT USE UNLESS FEE AGREED** DIVORCE CELEBRATION - JOHNNY DEPP'S NOW EX WIFE AMBER HEARD PARTIES THE NIGHT AWAY WITH HER PALS - ACTRESS MARGOT ROBBIE AND MODEL CARA DELEVINGNE. AFTER VISITING A GALLERY EXHIBITION MARGOT ROBBIE IS PICTURED WITH HER BOYFRIEND GOING TO A TRENDY RESTAURANT ON HIGH ST KENSINGTON WHERE SHE CAN BE SEEN SPENDING MOST OF HER TIME OUTSIDE ON HER PHONE HAVING AN ANIMATED CONVERSATION WHICH SEEMED TO GET HER UPSET. AFTER A WHILE CARA AND AMBER ARE SEEN ALSO ARRIVING AT THE SAME RESTAURANT TO MEET UP WITH MARGOT AND FRIENDS WHERE THEY ARE ALL PICTURED THEN LEAVING TOGETHER AND MOVING ONTO A NIGHTCLUB WHERE THEY WERE TURNED AWAY EVEN THOUGH TELLING THE DOORMAN 'DO YOU KNOW WHO WE ARE, WHICH DIDNT SEEM TO WORK'! AFTER CONTEMPLATING OUTSIDE THE CLUB WHAT TO DO, THEY MOVED ON TO THE TRENDY CHILTERN FIREHOUSE TO CONTINUE CELEBRATING UNTIL THE EARLY HOURS. BYLINE MUST READ : NASH/XPOSUREPHOTOS.COM ***UK CLIENTS - PICTURES CONTAINING CHILDREN PLEASE PIXELATE FACE PRIOR TO PUBLICATION *** **UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 44 208 344 2007 ** *** Local Caption *** zdjecie z zasobu FORUMPAF AMBER HEARD - MARGOT ROBBIE - CARA DELEVINGNE - NR

Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×