Szukaj

Alżbeta Lenska znów trafiła do szpitala: „Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji”. Nie wygląda to dobrze

Alżbieta Lenska - operacja

Alżbieta Lenska - operacja

Alżbeta Leńska przeżyła koszmar, gdy w maju 2018 trafiła na stół operacyjny tuż po tym, jak w jej głowie pękł tętniak. To niestety nie koniec szpitalnych przygód! Aktorka musiała być operowana po raz kolejny...

Alżbeta Lenska miała dużo szczęścia, gdy w 2018 roku straciła przytomność na scenie. Okazało się wtedy, że miała tętniaka, który pękł. Konieczna była natychmiastowa operacja ratująca jej życie. Jej ukochany, Rafał Cieszyński, wierzył, że wszystko dobrze się skończył i prosił fanów o modlitwę. Rokowania niestety nie były dobre.

Na SORze ocknęli mnie, by powiedzieć, że miałam tętniaka, że mam zalaną cała głowę. Mam krew wszędzie. On powiedział, nie wiem po co, że nie wie czy przeżyję operację. Wtedy myślałam o tym, że jeżeli ja odejdę, to ja wiem, że Rafał jest cudowny i będzie idealnym mężem. Że jeśli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną, mądrą, nową ładną żonę. I nie będzie z tego powodu tak bardzo cierpiał – mówiła Alżbeta w rozmowie z Dorotą Wellman.

Alżbieta Lenska – jaką operację przeszła?

Na szczęście operacja się powiodła. Aktorka nabrała sił w domowym zaciszu i szybko wróciła do pracy przed kamerami. Niestety początek 2020 roku też nie okazał się dla niej łaskawy.

Witam Was w 2020 roku w nowym wydaniu – a konkretnie ulepszonym o tytan w ręce. Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią. Ponoć wszystko poszło wzorowo, dlatego opuszczam z pięknym widokiem „kurort” w Bolzano pełna nadziei, że ręka wróci do użytku – czytamy w najnowszym wpisie na profilu aktorki.

Szczęście w nieszczęściu, że tym razem konieczna była tylko operacja ręki. W 2020 roku życzymy aktorce i jej bliskim dużo zdrowia! 🙂

Zobacz: Poruszające słowa Alżbety Lenskiej. Aktorka pokazała romantyczne zdjęcie z mężem


Alżbieta Lenska - operacja ręki

Alżbieta Lenska - operacja ręki

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński – TeleKamery 2019

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński – TeleKamery 2019

Alżbeta Lenska – Zaręczony PogrąŻony, premiera sztuki w Teatrze Komedia

Alżbeta Lenska – Zaręczony PogrąŻony, premiera sztuki w Teatrze Komedia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×