Szukaj

Allan Krupa podpisał pierwszy kontrakt! Na czym zarobi 100 tysięcy złotych?!

Allan Krupa podpisał swój pierwszy kontrakt w życiu. Zarobi 100 tysięcy złotych! To niezłe pieniądze dla tak młodego człowieka. Pewnie już planuje wydatki. Zobaczcie.
Allan Krupa i Edyta Górniak

Allan Krupa i Edyta Górniak

Edyta Górniak należy do grona gwiazd, które z wszystkiego potrafią zrobić złoty interes. Nawet kurs na prawo jazdy może okazać się intratnych biznesem. W nowym reality show TVN-u piosenkarka będzie uczyła się prowadzić samochód. Okazuje się, że diwa wkręciła do programu także swojego syna, nastoletniego Allana Krupę.

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

Allan Krupa w reality show Edyty Górniak

Okazuje się, że to Allan namówił Edytę Górniak na prawo jazdy. A Edyta, jak to dobra mama, dba nie tylko o życie uczuciowe Allana, ale także stara się zabezpieczyć jego przyszłość w kwestiach związanych z finansami, więc wciągnęła syna do programu:

Edyta pracowała już od szesnastego roku życia, więc Allan po prostu idzie w jej ślady – zdradza źródło Pudelka – Od początku zamysł był taki, żeby Allan wystąpił w My Way. Miał zdawać egzamin na motorower, ale Edyta nie wyraziła zgody. Uznała, że to byłoby zbyt niebezpieczne i nie wybaczyłaby sobie, gdyby jej ukochanemu synowi coś się stało.

Zobacz: Nie uwierzycie, kto widnieje na tapecie w telefonie Edyty Górniak! Kogo jak kogo, ale jego zdjęcia spodziewalibyśmy się najmniej!

Ile zarobi Allan Krupa w My Way?

Mimo początkowych obaw, związanych z pewnym ryzykiem, syn piosenkarki weźmie udział w programie, w którym Edyta Górniak, na oczach widzów, będzie robić kurs na prawo jazdy, Okazuje się, że gwiazda dobrze zadbała o swoje dziecko:

Edyta wynegocjowała dla niego bardzo korzystny kontrakt, opiewający na ok. 100 tysięcy złotych – ujawnił informator portalu.

Z informacji podanych przez Pudelek.pl wynika, że Górniak zarobi na udziale w show milion złotych. Jej syn niestety nie będzie miał swobody w wydawaniu pieniędzy, które otrzyma za  program:

Edyta chce, żeby Allan poznał wartość pieniądza. Ona sama ciężko pracowała na to, co ma. Uważa, że dobrym pomysłem byłoby kupno własnego mieszkania albo samochodu i do tego będzie namawiać syna.

Dzięki udziałowi w reality show Allan Krupa zarobi pierwsze duże pieniądze. Dobrze, że Edyta Górniak dba o interesy syna, zabezpieczy go to na przyszłość.

Zobacz: Allan Krupa tym razem mocno przesadził. Edyta Górniak nawet nie ukrywa, że musiała podjąć stanowczą decyzję


Edyta Górniak i Patricia Kazadi w Tańcu z gwiazdami

Edyta Górniak i Patricia Kazadi w Tańcu z gwiazdami

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×