Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą
Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą

Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą

Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła...

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego
Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze...

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej domu w Hiszpanii! Mamy zdjęcia
Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej domu w Hiszpanii! Mamy zdjęcia

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej...

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak...

Dziś czwartek, 19.07.2018

Alicja Janosz jednym zdaniem rozłożyła Kubę Wojewódzkiego na łopatki! Zrobiła to na oczach całego świata. Dopiero po wielu latach skomentowała ten historyczny incydent!

Alicja Janosz i Kuba Wojewódzki, konflikt na World IdolAlicja Janosz o konflikcie z Kubą Wojewódzkim

Nasi starsi czytelnicy z pewnością pamiętają pierwszy talent show z prawdziwego zdarzenia jakim był Idol! Emitowany na Polsacie, gromadził przed telewizorami ogromne ilości widzów, a ludzie w nim występujący mogli liczyć na naprawdę sporą popularność. Zwłaszcza, że dostęp do internetu w tamtych czasach, bo w 2002 roku, był jeszcze mocno ograniczony. Co za tym idzie, zdecydowanie królowała telewizja i programy telewizyjne, a nie komputer i YouTube.

W tamtym czasie doszło do słynnego konfliktu Alicji Janosz, czyli zwyciężczyni pierwszej edycji Idola, z samym Kubą Wojewódzkim. Dla przypomnienia, powstała międzynarodowa edycja programu – World Idol, w której mierzyli się ze sobą wygrani z poszczególnych krajów. Również i jury było powiększone: za stołem zasiadał przedstawiciel każdego kraju.

W światowym Idolu w jury zasiadał Kuba Wojewódzki, a polską reprezentantką była Alicja Janosz. Wojewódzki, jak to Wojewódzki, nie szczędził w słowach nikomu, np. do faworyta konkursu – Willa Younga – powiedział, że jest „śpiewającym Jasiem Fasolą”, a reprezentantce krajów arabskich Dianie Karazon, że „działa na niego jak wiagra w spreju”. Kuba był jedynym jurorem, który skrytykował uczestnika z własnego kraju, co bardzo ugodziło w walczącą o zwycięstwo dla Polski, 18-letnią wówczas, Janosz.

Nic innego nie mogę powiedzieć, bo wiem, że jak powiem coś niedobrze to twoja rodzina zestrzeli samolot, także… – zaczął Kuba, któremu w zdanie wtrąciła się Alicja: – Ja myślę, że moja rodzina nic nie będzie musiała zestrzeliwać, bo chyba wcześniej ciebie idole tutaj zastrzelą. Ty teraz potrzebujesz chyba pomocy Boga. Nienawidzę Cię.

Choć Alicja, która w Wielkiej Brytanii występowała jako Alex, odpowiedziała Kubie z uśmiechem na ustach, widzowie wzięli to na poważnie. W końcu ktoś po raz pierwszy dogryzł Kubie, i to na arenie międzynarodowej. Nawet pomysłodawca Idola i X-FactorSimon Cowell – był w szoku:

Nie wiem co powiedzieć. Polska pewnie kocha was za to, że jesteście w tym konkursie, ale jak dla mnie zajmiesz tutaj jedno z ostatnich miejsc – wypalił amerykański juror, któremu wtórował przedstawiciel Brytyjczyków – Czy ty z nim spałaś? Ja muszę sprawdzić co wy macie w tej polskiej wodzie!

O starciu Polaków na oczach świata mówiło się jeszcze przez lata. Kolorowa prasa plotkowała, że to właśnie dlatego Kuba nie zaprosił Janosz do swojego programu, gdy ta po 10 latach przerwy od show-biznesu powróciła na rynek z nową płytą Vintage.

Dzisiaj, po 15 latach od słynnego konfliktu, Alicja Janosz postanowiła skomentować temat:

Ja nie miałam nigdy żadnego konfliktu z Wojewódzkim, taka jest prawda. Był czas, kiedy rzeczywiście było mi bardzo przykro. Aczkolwiek z perspektywy czasu myślę sobie, że przecież Kuba jest showmanem i jego zadaniem jest robienie zamętu, musi powodować w nas i widzach jakieś emocje – przyznała Janosz w rozmowie z Paulą Rodak.

A wy jak wspominacie pierwszą edycję Idola? Aż nie chce się wierzyć, że od emisji minęło już 16 lat…

Cała rozmowa Pauli Rodak z Alicją Janosz:

Alicja Janosz tak odważnych zdjęć jeszcze nie pokazywała! Gwiazda w bikini na wakacjach z mężem i synem

Niesamowita metamorfoza faworyta Kuby Wojewódzkiego! Nieźle się zmienił od czasów „Idola”!

Alicja Janosz po „Idolu” była na szczycie. Jedną decyzją przekreśliła swoją pozycję. Jak dzisiaj to tłumaczy? [WIDEO]Uważam, że program „Idol” powinien zostać przywrócony?

Komentarzy: 7


GośćJT | 18 marca 2018, 10:44

Pamiętam to wydarzenie. Alicja była jeszcze tak naprawdę dzieckiem ze wspaniałym głosem. Myślę, że wygrana w niczym jej nie pomogła, raczej przeciwnie… A Kuba na World Idol zachował się wyjątkowo chamsko. Pamiętam oburzenie pana Jacka Cygana, kiedy komentował show… Pan Wojewódzki poprzez chamski komentarz próbował promować siebie. Żałosne…


Gośćana | 18 marca 2018, 05:37

Głupiutka jest i zawsze była…


Gość | 18 marca 2018, 00:27

Nie lubię nikogo obrażać ale prawda jest taka ze ona śpiewa fatalnie, i faktycznie ona zachowała się gorzej od Kuby


Gość | 17 marca 2018, 18:49

Chyba Simon Cowell a nie Fuller ????


Gość | 17 marca 2018, 17:12

Mały, dziwny, szkaradny karakan, który tak samo jak jej ruda koleżanka, znane są właściwie z niczego, czyli robienia z siebie debilek, bo co to to potrafi?!


Gość z usa | 17 marca 2018, 12:46

W USA takie zachowanie nie mieści sie w głowie, żeby uczestnik pudłował komuś dzięki komu zrobił karierę. Zachowała sie niedojrzałe i narobiła wstydu Polsce. On tez, ale ona bardziej.


Gość | 17 marca 2018, 08:31

dlatego zablokował jej w Polsce karierę


Dodaj komentarz
×