Alicja Janosz wygrzebała w lumpeksie cudo warte fortunę! Jest fotka, ale naszą uwagę przykuwa wnętrze jej domu. Tak urządziła się gwiazda „Idola”

Jak mieszka Alicja Janosz?

Jak mieszka Alicja Janosz?

Jak mieszka Alicja Janosz? Piosenkarka pokazała wnętrze swojego domu na zdjęciu, na którym zaprezentowała stylizację na bazie ubrania zakupionego w lumpeksie. To perełka od jednego z czołowych projektantów. Coś pięknego!

Dokładnie 20 lat temu cała Polska była świadkiem narodzin gwiazdy. W 2002 roku pierwszą edycję Idola wygrała Alicja Janosz z Pszczyny, której krytycy wróżyli ogromną karierę. Przełomem miała być jej debiutancka płyta, która zebrała mieszane recenzje. Album nagrywano w pośpiechu, a repertuar narzucono z góry. Zwyciężczyni talent-show po latach zdradziła, że nie miała nic do powiedzenia w kwestii krążka sygnowanego własnym nazwiskiem. Od początku nie była zwolenniczką tekstu Patrycji Kosiarkiewicz o jajecznicy, który słyszymy w utworze Zbudziłam się. Jej prośby o wprowadzenie zmian zostały zbagatelizowane.

Na szczęście tamten czas Alicja ma już za sobą. Dziś jest niezależną artystką, która sama komponuje piosenki i pisze teksty. Koncertuje solo, jak i z nominowanym do Fryderyka zespołem HooDoo Band, którego współzałożycielem jest jej mąż, Bartosz Niebielecki. Niedawno była gościem w odcinku Tańca z gwiazdami poświęconemu 30-leciu Polsatu, w którym wykonała cover przeboju Anastacii One Day In Your Life. Wybór piosenki nie był przypadkowy – właśnie ją zaśpiewała w finale Idola.

Za swój wykon zebrała masę gratulacji. Część widzów znowu zainteresowała się poczynaniami wokalistki, która obecnie mieszka pod Wrocławiem. Alicja swoją codziennością dzieli się w social mediach. Niedawno pochwaliła się zakupami w lumpeksie. Upolowała tam cudo z najwyższej półki.

Jak mieszka Alicja Janosz?

37-latka zdradziła, że w pobliskim sceond-handzie zakupiła marynarkę Ralpha Laurena. Produkt pochodzi z archiwalnej kolekcji marki, przez co jego wartość jest jeszcze wyższa, niż w czasach, gdy był dostępny w regularnej sprzedaży.

Ubranie w miodowym kolorze Janosz potraktowała jak sukienkę. Przewiązała je pasem, włożyła kozaki, a następnie pokazała światu swój pomysł na stylizację. Zaznaczyła, że zdrowy rozsądek nie pozwolił jej zaszaleć tak bardzo, jakby chciała:

Mówcie mi lumpeksowy predator. Dziś przeleciałam przez szmatki i kupiłam taką cudowną jakościowo marynarkę Ralpha Laurena. A cieszę się jakbym sztabkę złota wykopała. Kto tu jeszcze kocha secondhandy i takie skarby? I ma brudne lusto?  Przydałoby się skrócić rękawy, ale żali mi tego wykończenia… – wyznała.

Selfie zrobione w lustrze pozwala zajrzeć do wnętrza domu gwiazdy. Widać, że jest ono bardzo przytulne. Drewniane meble, stół z przeszklonym blatem i dużo zieleni tworzą niepowtarzalny klimat. Na pierwszym planie jest gitara, na której Janosz komponuje swoje nowe piosenki. Jak zapowiadała przy okazji wizyty w Tańcu z gwiazdami – wkrótce ukaże się jej singiel Tetris, a kilka tygodni później w ręce słuchaczy trafi jej czwarta solowa płyta.

W oczekiwaniu na premierowy materiał odsyłamy was do galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z domu Alicji. Spośród wielu stylowych rzeczy na szczególną uwagę zasługuje prezent pianino Petrofa, które w internetowym sklepie kosztuje ok. 35 tys. zł. To prezent, jaki Janosz dostała od męża.

Wszystkie poniższe fotografie pochodzą z oficjalnego profilu wokalistki na Instagramie.


Alicja Janosz w marynarce Ralpha Laurena

Alicja Janosz w marynarce Ralpha Laurena

Alicja Janosz w marynarce Ralpha Laurena

Alicja Janosz w marynarce Ralpha Laurena

Alicja Janosz pokazała wnętrze mieszkania

Alicja Janosz pokazała wnętrze mieszkania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×