Szukaj

Alicja Janosz wpadła do „DDTVN” i pochwaliła się prezentem od męża. Sprawdziliśmy cenę. Kosztował 35 tys. zł

Alicja Janosz

Alicja Janosz

Alicja Janosz była ostatnio gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Wokalistka na końcu programu zaśpiewała swój najnowszy singiel Puść. Okazuje się, że piosenka powstała dzięki kosztownemu prezentowi, który podarował jej mąż.

Alicja Janosz swoją karierę w świecie muzyki zaczynała już jako nastolatka. Wokalistka wygrała pierwszą, wręcz historyczną edycję programu Idol, gdy miała zaledwie 17 lat. W wielkim finale rywalizowała z Szymonem Wydrą i Eweliną Flintą. Było to pierwsze tego typu talent-show emitowane w polskiej telewizji, a jego uczestnicy do dzisiaj obecni są w mediach.

Nagrodą za zwycięstwo był dla Ali kontrakt na wydanie pierwszej płyty. Debiutancki krążek zatytułowany Ala Janosz pojawił się w 2002 roku. Promujące go single stały się wielkimi przebojami, a album pokrył się złotem.

Po kilku latach artystka zdecydowała się zerwać kontrakt z dużą wytwórnią. W 2010 roku wydała album z zespołem HooDoo Band, z którym współpracowała już od kilku lat. W formacji nie tylko spełniła się muzycznie, ale znalazła także swoją wielką miłość. Szczęście odnalazła w ramionach Bartosza Niebieleckiego, który jest cenionym perkusistą, współpracującym z całą plejadą gwiazd estrady. Para 6 lat temu doczekała się syna Tymona.

Alicja Janosz pochwaliła się kosztownym prezentem od męża

Zakochani pobrali się w 2010 roku, a latem świętowali 10. rocznicę ślubu. Gwiazda zrobiła wtedy swoim fanom wielką niespodziankę i podzieliła się fotografiami z tego wyjątkowego wydarzenia. Związek tych dwojga ma się doskonale, a Ala doskonale radzi sobie, łącząc karierę z macierzyństwem i życiem rodzinnym.

Tuż po ślubie wydała swój drugi solowy album – Vintage, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród fanów. W tym toku oddała w ręce słuchaczy krążek skierowany do najmłodszych odbiorców zatytułowany Alicja Janosz Dzieciom.

Janosz była gościem wtorkowego wydania programu Dzień Dobry TVN, gdzie podczas rozmowy z prowadzącymi opowiedziała o swoim nowym singlu Puść, który zaśpiewała również podczas wizyty w studiu. Okazuje się, że muzykę do utworu skomponowała na prezencie od męża.

Ja komponuje na gitarze akustycznej i na pianinie. Bo mój mąż 2 miesiące temu sprezentował mi piękne pianino Petrofa i właśnie na nim narodziła się piosenka, którą dziś zagram – zdradziła w programie.

Pianino Petrofa, o którym wspomniała Ala podczas rozmowy, jest dosyć kosztownym podarunkiem. Za najtańszy model trzeba zapłacić aż 35 tys. złotych. Wydatek jednak się opłacał, ponieważ natchniona wokalistka stworzyła na nim przepiękną piosenkę, której możecie posłuchać poniżej.


Pianino Alicji Janosz screen ze strony pianina.pl

Pianino Alicji Janosz screen ze strony pianina.pl

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×