Szukaj

Alicja Janosz świętuje rocznicę ślubu. Po latach opublikowała zdjęcia z wesela. Suknia nadal robi wrażenie

Alicja Janosz - rocznica

Alicja Janosz - rocznica

Alicja Janosz 10 lat temu wyszła za mąż. Świętując rocznicę, sięgnęła do albumu ze zdjęciami, którymi podzieliła się na Instagramie. Jej sukienka nadal robi wrażenie.

Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję  Idola, która w naszym kraju była wielkim hitem i właśnie z tym show nadal jest najczęściej kojarzona. Miliony telewidzów śledziło zmagania uczestników. W wielkim finale, który odbył się w czerwcu 2002 roku, spotkali się Ewelina Flinta, Szymon Wydra i właśnie ona. 17-letnia wówczas wokalistka zaśpiewała One Day in Your Life i wygrała cały program.

Po programie wydawało się, że jej kariery nic nie zatrzyma. Debiutancki krążek Ala Janosz dotarł do trzeciego miejsca polskiej listy bestsellerów płytowych. Niestety, kolejne lata przyniosły duży spadek popularności piosenkarki. Janosz zniknęła ze świata muzyki na wiele lat. Rozwiązała kontrakt z wytwórnią muzyczną, nawiązała współpracę z zespołem HooDoo Band, gdzie poznała swoją miłość – Bartosza Niebieleckiego. Właśnie świętują kolejną rocznicę.

Jak wyglądała na swoim ślubie 10 lat temu Alicja Janosz?

Po ślubie z Bartoszem Alicja wydała drugi album – RetroNowa. Płyta została dobrze przyjęta w środowisku muzycznym, a artystkę chwalono za interesujące połączenie popu i dźwięków retro. Na świat przyszedł też syn pary, Tymon. Ala zrealizowała także projekt skierowany do dzieci Alicja Janosz dzieciom.

Wydaje się być mocno zaabsorbowana życiem rodzinnym, które jej się świetnie układa. Właśnie razem z mężem świętują 10. rocznice ślubu. Z tej okazji wokalistka podzieliła się z fanami zdjęciami z ich wielkiego dnia. Pełne radości i szczęścia kadry pojawiły się na jej Instastory.

Trzeba przyznać, że fotografie są niebanalne, a my patrzymy na jej sukienkę. Mimo że minęła już dekada, nadal robi wrażenie. Ponadczasowy krój, delikatne koronki i długi tren sprawiają, że i dzisiaj mogłaby jeszcze raz w niej brać ślub i wyglądałaby bardzo stylowo.


Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Alicja Janosz- 10. rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×