Szukaj

Alec Baldwin został aresztowany za pobicie Polaka! Aktor wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie!

Alec Baldwin pobił Polaka

Alec Baldwin pobił Polaka

Alec Baldwin został aresztowany za pobicie Polaka

Znany na całym świecie gwiazdor filmowy, Alec Baldwin, od dawna słynie z porywczego zachowania. Kilka lat temu miał problemy z prawem po incydencie w samolocie, gwiazdor pobił również dziennikarza zagranicznego serwisu plotkarskiego, a innemu rzekomo groził śmiercią. Również jego wcześniejsze małżeństwo z piękną aktorką Kim Basinger nie należało do najspokojniejszych, podejrzewano wówczas, że aktor nie raz podniósł rękę na swoją ukochaną. Ostatnio przystojny Alec wdał się w kolejną awanturę, tym razem na parkingu.

Zagraniczne serwisy plotkarskie podały, że gwiazdor został aresztowany za pobicie Polaka na jednym z parkingów w dzielnicy Greenwich Village w Nowym Jorku. Prawdopodobnie Baldwin zdenerwował się brakiem miejsca parkingowego, podobno ostatnie wolne zajął przed nim kierowca czarnego auta. Tym śmiałkiem był Wojciech Cieszkowski, z którym aktor się pobił krzycząc: „odpie*dol się!”. Prawdopodobnie Polak w wyniku bójki trafił do szpitala, a nerwowy gwiazdor Hollywood do aresztu, z którego w krótkim czasie wyszedł, jednak sąd orzeknie o jego winie pod koniec listopada.

Całe zdarzenie skomentował Alec Baldwin na swoim profilu społecznościowym:

Zazwyczaj nie komentuję sytuacji tak skandalicznie niewłaściwie przedstawionych jak dzisiejsza, ale twierdzenie, że uderzyłem kogoś z powodu zajętego miejsca parkingowego jest nieprawdziwe. Rozumiem, że przedstawianie ludzi w negatywnym kontekście stało się ostatnio sportem, a powodem jest klikalność serwisów plotkarskich, jednak niezależnie od tego, jak duży sprawa ma rozgłos, jest to po prostu nieprawda.

 Jak myślicie, czy faktycznie na parkingu doszło do bójki?

Kolejny poród w show-biznesie! Gwiazda pokazała dziecko na Instagramie

Wow! Żona aktora pokazała zdjęcie w bieliźnie dobę po porodzie!

Matka Kardashianek w Halloween swoim blaskiem przyćmiła 5 półnagich córek! To dopiero kostium godny królowej!


Alec Baldwin

Fotografia: Instagram.com

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin Fot. ons

Alec Baldwin został aresztowany za pobicie Polaka

Alec Baldwin został aresztowany za pobicie Polaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×