Anna Mucha o piciu alkoholu na spektaklach. Szczerość gwiazdy rozbraja

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha odpowiedziała na swoim Q&A na pytanie dotyczące picia w trakcie spektakli. Co napisała?

Anna Mucha pierwsze kroki w zawodzie aktorskim stawiała w wieku 9 lat. Zadebiutowała w filmie Korczak w reżyserii Andrzeja Wajdy. Zagrała też w legendarnej produkcji Lista Schindlera Stevena Spielberga. Popularność przyniosła jej jednak rola Magdy w serialu M jak miłośćDzięki niej aktorka zdobyła mnóstwo fanów.

Annę możecie kojarzyć też z ról w produkcjach, takich jak: Och, Karol 2, Sąsiady, Chłopaki nie płaczą, Pitbull. Nowe porządki, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Wkręceni 2, Panna Nikt, Młode wilki 1/2, Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową, Prosto w serce, Za marzenia, Komisarz Mama, Anioł.

Najbardziej zagorzali obserwatorzy show-biznesu mogą pamiętać Annę z jej związku z Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz napisał o niej w swojej biografii:

Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu. (…) Była wtedy związana z przystojnym młodym biznesmenem Tomkiem, by wkrótce zamienić go na nieprzystojnego życiowego anarchistę o żydowskim imieniu.

Sama celebrytka podeszła do tych wyznań raczej sceptycznie. W rozmowie z mediami powiedziała:

 Przeczytałam tylko to, co napisał o mnie. Mój prawnik się ucieszył.

Nic dziwnego. Aktorka od dawna próbuje ułożyć swoje życie bez Kuby. Niedawno zamieszkała z nowym partnerem, czyli Jakubem Wonsem. Tabloid Fakt relacjonował kilka miesięcy temu:

Do mieszkania aktorki właśnie wprowadził się jej nowy partner, a były ukochany wyniósł resztę swoich rzeczy. Wszystko w zgodzie i bez zbędnych nerwów. Z kamienicy w znakomitej dzielnicy Warszawy najpierw wyszedł były partner aktorki i tata jej dzieci Marcel Sora, wynosząc torby. Zaraz potem pojawił się tam nowy facet Anny Jakub Wons, by wnieść ogromny karton przywieziony przez kuriera. A że Ania i Marcel mimo rozstania są w doskonałej komitywie, panowie też się polubili.

Jak widać, wszystko układa się dobrze. Anna śmiało opowiada o swoim życiu w ramach sesji Q&A na Instagramie. Ostatnio fani zadali jej tam dość nietypowe pytanie…

Anna Mucha o piciu alkoholu podczas spektakli. Co powiedziała?

Anna Mucha dostała pytanie dotyczące… picia alkoholu przez aktorów teatralnych. Jeden z internautów napisał do niej:

Co rzeczywiście pijecie podczas spektaklu?

Aktorka, w reakcji na to pytanie, zamieściła skrina z przekomicznej recenzji, w której jedna z osób napisała, że nie widziała „tak grającego alkoholika”. Dodatkowo odpowiedziała internaucie:

Czystą… wodę.

Popularny mit mówiący o spożyciu alkoholu na deskach teatru można więc odłożyć do lamusa… Też kiedyś zastanawiała was ta kwestia? Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?


Anna Mucha o piciu na spektaklach

Anna Mucha o piciu na spektaklach

Anna Mucha zestresowana po spotkaniu z Makłowiczem. Skrin z InstaStories

Anna Mucha zestresowana po spotkaniu z Makłowiczem. Skrin z InstaStories

Anna Mucha zestresowana po spotkaniu z Makłowiczem. Skrin z InstaStories

Anna Mucha zestresowana po spotkaniu z Makłowiczem. Skrin z InstaStories

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×