Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację: „Sukienkę kupił mi Robert”. To zadziwiające, co wzbudziło kontrowersje

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk została skrytykowana za stylizację. Postanowiła wytłumaczyć co nieco krytykantom. Co powiedziała?

Agnieszka Włodarczyk od ponad roku nie pojawia się w żadnych projektach związanych z zawodem aktorki, obecnie spełnia się w roli mamy. Jej synek Milan, to owoc miłości jej i triatlonisty Roberta Karasia.

Gwiazda karierę odłożyła na drugi plan i dla zarobku zajęła się influencerką. Jej Instagram cieszy się sporą popularnością, bo obserwuje ponad 330 tys. internautów. To w sieci informuje o codziennych sprawach, ale też nie unika trudnych tematów i z pewnością nie należy do tych osób, które koloryzują rzeczywistość. Niedawno opublikowała na Instagramie bardzo ważny wpis, w którym poruszyła problem depresji.

Znacie te piękne konta ze zdjęciami jak z bajki? Dziewczyny ubrane w markowe ciuchy, w pełnym makijażu, zawsze nienagannie wypracowanym. Kadry z najpiękniejszych zakątków świata, a treści pod postami sprzedające rady jak być szczęśliwym. Myślimy sobie hmm, ona to ma dobrze. Czyżby? Często za tym uśmiechem stoi brak poczucia własnej wartości, smutek, samotność czy strach. Często to próba przykrycia różowym pudrem swojej depresji. Znam wiele takich przypadków, a potem płacz, terapie, leki i myśli, jak zakończyć swoje życie. Im gorzej w sercu, tym więcej uśmiechu na zdjęciach i chęci pokazania światu, że jest dobrze […].

Tym razem sprawa nieco lżejszego kalibru. Agnieszka postanowiła odpowiedzieć na krytykę swojej stylizacji.

Agnieszka Włodarczyk wychodzi za mąż

Agnieszka i Robert mimo licznych wyjazdów dzięki social mediom mają świetny kontakt ze swoimi fanami. Często odpowiadają także na pytania fanów. Jeden z internautów postanowił dowiedzieć się, czy zakochani planują ślub. Otrzymał bardzo konkretną odpowiedź.

Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę – przekazał Robert.

Pozostaje tylko czekać, aż pochwalą się zdjęciami z ceremonii. Tymczasem są w kolejnej podróży. Agnieszka skrupulatnie zdaje relację z codziennego życia rodziny w Hiszpanii.

W środę została sprowokowana do tłumaczenia stylizacji, którą wybrała.

Agnieszka Włodarczyk tłumaczy się ze stylizacji

W środę zaraz po przebudzeniu Agnieszka Włodarczyk znalazła w swojej skrzynce całą masę wiadomości dotyczących jej stylizacji. Miała na sobie czarną sukienkę odsłaniająca brzuch i dzianinową czapkę, a na  nogach kowbojki na obcasie.

Okazało się, że moja stylówka wczorajsza, z czapką i w kowbojkach, była bardzo kontrowersyjna. Bardzo dużo wiadomości na priv. Skąd czapka, skąd sukienka, skąd kowbojki – mówiła Agnieszka tuż po przebudzeniu.

Odpowiedziała, skąd poszczególne części garderoby. Sukienkę kupił jej Robert w Hiszpanii, a pozostałe rzeczy pochodzą z wcześniejszych zakupów. Kontrowersje wzbudziła zwłaszcza czapka do sukienki z odkrytym brzuchem.

Uwielbiam nosić czapki i nie zamierzam się tłumaczyć, dlaczego noszę czapkę do gołego brzucha – skwitowała Aga.

Jak wam się podobają niekonwencjonalne połączenia w stylizacjach?


Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za stylizację

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×