Agnieszka Szulim potwierdza – „Na językach” znika z anteny! To jednak nie koniec zmian w życiu dziennikarki

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim potwierdziła, że „Na językach” znika z anteny

Agnieszka Szulim zdobyła największą sympatię widzów w 2013 roku, gdy zaczęła prowadzić Na językach na antenie TVN. Dzięki temu programowi świat show-biznesu przestał mieć jakiekolwiek tajemnice. Sporo humoru, najświeższe plotki, dementowanie i potwierdzanie spekulacji, a do tego znakomici współprowadzący. To wszystko sprawiło, że show cieszyło się ogromną popularnością.

Wraz z nadejściem lata zakończył się sezon programu. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że jesienią tego roku widzowie nie zobaczą już Na językach! Plotki o tym, że program znika z anteny potwierdziła sama Agnieszka Szulim:

No nie zobaczymy jesienią „Na językach”.To nasza świadoma decyzja. Pora iść dalej. Azja Express jest programem, który otwiera kolejny etap w moim życiu zawodowym. – powiedziała dla newseria.pl

To jednak nie koniec rewolucji w życiu prezenterki:

Nie zobaczymy też Stylowego magazynu. To też moja świadoma decyzja, bo lubię zmiany. Lubię wyzwania i iść po coś, więc idę. Chodzą mi po głowie różne marzenia. Mój kolejny program chciałabym wyprodukować sama. Kiedyś to zrobię, ale nie w tej ramówce. Może w następnej, program na pewno będzie bliżej Azji Express niż Na językach.

Żałujecie? Lubiliście te programy?

Trzymamy kciuki za dalszą karierę zawodową Agnieszki!

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak pokazał zdjęcie z planu „Sztuki kochania”. Agnieszka Szulim dostała swoje krzesło

Czwarty odcinek

„Na Językach” znika z anteny

Agnieszka Szulim na pokazie Łukasza Jemioła 2016

Agnieszka Szulim potwierdziła, że „Na językach” znika z anteny


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×