Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy opowiedziała o swoim gorącym romansie ze starszym aktorem! Jest również o jej mężu!

Agnieszka Sienkiewicz mąż, romans

Agnieszka Sienkiewicz mąż, romans

Agnieszka Sienkiewicz o mężczyznach

Agnieszka Sienkiewicz największą popularność zdobyła grając w M jak miłośćjej postać została jednak uśmiercona. Następnie aktorka wygrała kryształową kulę w Tańcu z gwiazdami, a obecnie jest jedną z Przyjaciółek w serialowym hicie Polsatu. Prywatnie jest żoną i mamą 2-letniej Zosi.

Agnieszka wcześniej była związana z aktorem Maciejem Marczewskim. W programie Demakijaż w Polsat Cafe pierwszy raz wyjawiła kilka tajemnic dotyczących tego głośnego romansu:

Związałam się w wieku 25 lat z mężczyzną, który miał trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, to była świadoma, odpowiedzialna decyzja. Wiedziałam z czym to się wiąże. Mi to dało strasznie dużo szczęścia wtedy. Absolutnie byłam w tym spełniona. W pewnym sensie kochałam jego dzieci, dla mnie to była rodzina – powiedziała aktorka

Agnieszka zdradziła również swój wielki problem – okazuje się, że gwiazda Przyjaciółek ma problem z wydawaniem pieniędzy:

 Mam ogromny problem z wydawaniem pieniędzy. Założenie torebki i paradowanie z torebką za 10 tys – mnie to parzy. Dostałam od mojego męża jedną luksusową torebkę, najpierw go opieprzyłam, że chyba go pogięło, że ja mam z czymś takim chodzić. I ta biedna torebka leży w szafie i tak czasami żeby zrobić mu przyjemność, to ją zakładam – mówi Agnieszka

Ojcem dziecka Agnieszki jest jej mąż Mikołaj Gauer. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem aktorka wyjawiła jak go poznała, i czym ja urzekł, że zdecydowała się wziąć z nim ślub i założyć rodzinę:

Mikołaja poznałam przy „Agentkach”, mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam „Taniec z Gwiazdami” (…) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy. Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością.- wyjawiła Agnieszka

W programie Demakijaż atrakcyjna gwiazda opowie także o tym, jak naprawdę wyglądały jej zaręczyny i co skłoniło ją do tego, by zaraz po narodzinach córki zrobić sesję bez makijażu i retuszu!

To wszystko już w tę niedzielę, 30 września, o godz. 15:00 w Polsat Cafe. Będziecie oglądać?

Agnieszka Sienkiewicz ostro zaszalała z retuszem! Poprawiła sobie całą twarz i powiększyła biust! Efekt powala!

Rozanielona Agnieszka Sienkiewicz pręży się w bikini na włoskich wakacjach. Bez retuszu wygląda lepiej niż modelki Playboya!

Roznegliżowana Agnieszka Sienkiewicz szaleje z 2-letnią córeczką na greckiej plaży!


Jedno z ostatnich wyjść Agnieszki Sienkiewicz i Macieja Marczewskiego przed rozstaniem - Orły 2013

Jedno z ostatnich wyjść Agnieszki Sienkiewicz i Macieja Marczewskiego przed rozstaniem - Orły 2013

Maciej Marczewski, tak jak Agnieszka Sienkiewicz, jest aktorem

Maciej Marczewski, tak jak Agnieszka Sienkiewicz, jest aktorem

Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Marczewski często pokazywali się na salonach. Tu: 1000 razy M jak miłość

Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Marczewski często pokazywali się na salonach. Tu: 1000 razy M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×