Siostra nagrała Anię Przybylską w szpitalu. Wideo po latach wzrusza do łez

Agnieszka Kubera Anna Przybylska

Agnieszka Kubera Anna Przybylska

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała wzruszający film ze szpitala. Wspomina wyjątkową chwilę z życia aktorki, która dziś skończyłaby 42 lata.

Anna Przybylska zmagała się z rakiem trzustki. Niestety choroba okazała się być silniejsza. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Wśród osób, które towarzyszyły jej do ostatniej chwili, była jej siostra, Agnieszka Kubera, która na co dzień pracuje w gabinecie tomografii komputerowej w jednym z trójmiejskich szpitali.

To właśnie do siostry zadzwoniła Ania, gdy zauważyła u siebie niepokojące symptomy. Agnieszka w ekspresowym tempie umówiła Przybylską na wizytę. Przez cały okres choroby wspierała  ją — wierzyła, że wyzdrowieje:

Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach – przyznała Agnieszka w jednym z wywiadów.

Agnieszka Kubera uczciła pamięć Anny Przybylskiej

Kubera dba, by pamięć o jej siostrze nie zniknęła. Co jakiś czas na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiają się wspominkowe, niepublikowane dotąd materiały związane z Przybylską. W sobotę, w dniu, w którym gwiazda świętowałaby swoje 42. urodziny, na Instagram Agnieszki trafiło wyjątkowo wzruszające nagranie.

W krótkim materiale wideo, który zarejestrowano w szpitalu, widać Anię trzymającą na rękach niemowlaka — syna Kubery. Wyjątkowy moment zarejestrował Jarosław Bieniuk, którego Agnieszka nazwała „rodzinnym kamerzystą”:

Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto  #jaroslawbieniuk #jaretpalmer

Internauci nie potrafią ukryć swojego wzruszenia. W komentarzach piszą, że nagranie wywołuje w nich wiele nostalgii:

  • Wzruszyłam się. Mimo że nie znałam Ani prywatnie za każdym razem wzrusza mnie wspomnienie o niej.
  • Wszystkiego najlepszego Aniu gdziekolwiek teraz jesteś. Piękne wspomnienie… Ściskam Waszą rodzinkę, dużo siły.
  • Piękne wspomnienia. Kobieta Anioł.

Agnieszka Kubera nie jest jedyną bliską osobą, która podzieliła się niepublikowanym wcześniej nagraniem z Przybylską w roli głównej. Filmy z domowego archiwum pokazali też Oliwia i Jarosław Bieniukowie.

Zobacz: Bieniuk uczcił urodziny Przybylskiej niepublikowanym filmem z wakacji. Oliwia udostępniła kolejny – jeszcze bardziej wzruszający


Agnieszka Kubera uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Agnieszka Kubera uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Agnieszka Kubera uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Agnieszka Kubera uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Agnieszka Kubera uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Agnieszka Kubera uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×