Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się sypialnią w nowym domu. Ale kolorystyka – będziecie zaskoczeni!

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela kupili mieszkanie. Po miesiącach remontów w końcu się do niego wprowadzili. Niedawno tancerka pokazała fragment łazienki, a teraz chwiali się sypialnią. Jakie odważne kolory!
Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od ponad roku są szczęśliwym małżeństwem. W tym czasie nie tylko pojawiła się na świecie ich córeczka Emilka, ale także kupili własne mieszkanie, które urządzają według własnego gustu i upodobań tak, żeby wszystkim było wygodnie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała fragment sypialni. Jak wygląda?

Niedawno Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę, a teraz pochwaliła się sypialnią. Zobaczcie, jakie odważne kolory. Nie każdy zdecydowałby się na taki ostry odcień żółtego na zagłówek!

Do  zdjęcia pozuje z Emilką. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i słodko wygląda w przebraniu mikołajkowym. Obie relaksują się w pięknym łóżku, z żółtym zagłówkiem, postawionym na jasnej, drewnianej ścianie. W pokoju panuje już świąteczna atmosfera. Widać, że jest ciepły i przytulny.

Co Wam przyniósł Mikołaj? Bo nam piękną sypialnię w nowym domku… i to od razu świątecznie udekorowaną. Jeszcze nie wszystko jest w niej gotowe (spostrzegawczy zauważą na zdjęciu czego brakuje), ale jak będzie, to pokażę Wam ją w całości  (…) – napisała aktorka.

Obecnie Kaczorowska jest na etapie urządzania mieszkania, co opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Ma nadzieję, że do nowego domu uda im się wprowadzić jeszcze przed świętami, wszystko wskazuje na to, że plan uda się zrealizować:

Mam nadzieję, że przed świętami się przeprowadzimy i spędzimy święta na nowym. Aczkolwiek jest to przeprawa i każdy, kto robił remont lub wykańczał swoje mieszkanie wie, że to jest dużo spraw organizacyjnych. Trzeba mieć dużo cierpliwości do tego wszystkiego, bo jest dużo rzeczy, które od nas nie zależą jak np. wilgotność – która obecnie jest większa i utrudnia. Ale wszystko się da, jeżeli się chce – powiedziała.

Trzymamy kciuki, żeby się udało. Póki co widać, że aktorka i jej mąż świetnie sobie radzą.

Zobacz: Róże Gali 2019: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wspólnie na gali. Śmiało mogą konkurować o tytuł najpiękniejszej pary


Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała nową łazienkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała nową łazienkę

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×