TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska już po ślubie! Miała aż trzy zjawiskowe suknie od Violi Piekut! Mamy DUŻO ZDJĘĆ!

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub

Agnieszka KaczorowskaMaciej Pela już po ślubie! Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, tancerka i jej przystojny ukochany stanęli przed ołtarzem w otoczeniu rodziny i najbliższych, a później powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Choć w tabloidach zapowiadano, że Agnieszka planuje skromny ślub, plany po drodze uległy chyba zmianie, bo gwiazda pojawiła się w trzech ślubnych kreacjach z atelier niezrównanej Violi Piekut! Mało tego, jak udało się nam dowiedzieć, pobrali się nad morzem w Toskanii!

Nie da się ukryć, że suknie ślubne Agnieszki robią wrażenie. Jaki był zamysł?

Projekt głównej sukni ślubnej Agnieszki Kaczorowskiej to najbardziej wyrafinowane spojrzenie na lekkość, zwiewność, delikatność. W procesie tworzenia bardzo ważny był dla nas ruch, to jak suknia będzie współgrała z niesamowitym wdziękiem i gracją Agnieszki. Ogromną rolę odegrała tu też siła skojarzeń – tych najpiękniejszych i ważnych dla pary młodej. Nieprzypadkowy motyw delikatnej mgiełki, która jakby przed chwilą pojawiła się na tkaninie to celowy zabieg, który nawiązywał do miejsca ceremonii. Aby go osiągnąć nad wykończeniem sukni pracowało aż pięć plastyczek, dzięki którym zamierzony efekt 3D stał się widoczny gołym okiem. Elegancja projektu została wyjątkowo podkreślona w bardzo dostojnych rękawach i misternie ułożonym dole sukni. Kropką nad i jest tu Agnieszka, nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z tego wyjątkowego dnia. – wyjawiła nam Viola

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej stworzona przez Violę Piekut

Materiały, z których stworzono suknię ślubną Agnieszki Kaczorowskiej

Podczas przyjęcia weselnego Agnieszka postawiła z kolei na kreację w miętowym kolorze, która podkreśliła jej zmysłową sylwetkę.

Dotrzymała jednak słowa w innej kwestii. Tak, jak zapowiadała, o jej ślubie nie wiedział absolutnie nikt:

Ja myślę, że jest to temat, o którym nie chce głośno mówić. Chciałabym, żeby to była uroczystość na której nie będzie nieproszonych gości. Więc pozostawię to gdzieś tam w swoim prywatnym świecie. Po fakcie na pewno poinformujemy o tym świat. Na pewno się podzielimy swoim szczęściem. Ale sama uroczystość na pewno będzie kameralna bo oboje o takim ślubie marzymy – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z nasza reporterką

Agnieszka i Maciej spotykają się od początku roku. Gwiazda związała się z przystojnym Pelą po rozstaniu z poprzednim partnerem. Do zaręczyn doszło zaskakująco szybko, co zaskoczyło fanów Kaczorowskiej, ale ostatecznie kto by liczył czas?

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Agnieszka Kaczorowska z narzeczonym urządzili pikantne show! Nie wiedzieli, że są na celowniku paparazzi!

Agnieszka Kaczorowska ostro o swojej ciąży. To dlatego chciała wziąć ślub tak szybko?

Agnieszka Kaczorowska jest już jedną nogą przed ołtarzem! Jak będzie wyglądał jej ślub? Lista gości szokuje najbardziej


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali ślubne zdjęcia
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się obrączką ślubną Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się obrączką ślubną Fot. Marek Podolczyński

aga3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×