Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

Agnieszka Kaczorowska nowy dom

Agnieszka Kaczorowska nowy dom

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo zostaną rodzicami. By zapewnić maleństwu wszystko to, co najlepsze, postanowili wziąć kredyt i kupić dom! Czy zdążą wprowadzić się tam zanim tancerka urodzi? 

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Tańcząca aktorka na dniach przywita swoje pierwsze dziecko. Zanim jednak przyjdzie ono na świat, razem z mężem gwiazda podjęła bardzo ważną decyzję.

Okazuje się, że by zapewnić rodzinie wszystko co najlepsze, Agnieszka zdecydowała się na sprzedaż mieszkania na Saskiej Kępie i wzięcie kredytu na bardziej luksusowe mieszkanie niż to, którym chwaliła się kilka lat temu w internecie (zdjęcia w galerii). Razem z ukochanym Maciejem Pelą kupili duży dom:

To będzie miejsce, w którym stworzymy ciepły dom dla naszej rodziny – pochwaliła się Kaczorowska w rozmowie z „Fleszem”.

Pierwsze zdjęcie z nowego domu Agnieszka pokazała na Instagramie. Dołączyła do niego swoje przemyślenia:

Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki.
Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co!

Lokum wymaga jednak remontu. Przyszła mama już zamówiła ekipę remontową i czeka z niecierpliwością, aż zaczną pracę i stworzą wymarzone gniazdko dla niej, jej męża i ich córeczki. Pojawia się jednak pewien problem. Tak jak wspomnieliśmy, aktorka urodzi lada dzień. Nie zdąży więc powitać dzieciątka we własnym domu. Wynajęła więc z Maćkiem, na chwilę, mieszkanie w centrum Warszawy:

Teraz wynajęliśmy niewielki mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową – mówi Aga.

Z niecierpliwością czekamy więc, aż gwiazda Klanu pochwali się tym, jak urządziła swoje gniazdko. Jeszcze bardziej jednak czekamy na pierwsze zdjęcie z córeczką. A tymczasem trzymamy mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu kliniki stomatologicznej: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Cichopek, Ilona Felicjańska, Marcin Hakiel, Mandaryna, Maciej Pela, Paul Montana

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?


Agnieszka Kaczorowska z mężem w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska z mężem w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×