Szukaj

Dla Agnieszki Dygant czas zdecydowanie się zatrzymał. W „Dzień Dobry TVN” olśniła wyglądem

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie olśniła swoim wyglądem. Fani byli zachwyceni. Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Dygant w 1998 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Rok wcześniej zadebiutowała przed publicznością, występując na deskach jednego z teatrów. To jednak role przed kamerą przyniosły jej niesamowitą rozpoznawalność.

Aktorka pojawiła się w serialach takich jak Na dobre i na złeFala zbrodni, Niania oraz Prawo Agaty. Wystąpiła też w Listach do M., gdzie wcieliła się w postać Kariny Lisieckiej.

Agnieszka Dygant w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Chociaż czwarta część filmu Listy do M. miała trafić do kin w zeszłym roku, pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Zdecydowano jednak, że lubiana komedia trafi do widzów 1 lutego. Zamiast na dużym ekranie, można ją oglądać w domowym zaciszu. Serial jest już dostępny na platformie Player.pl. 

By zachęcić widzów do oglądania, Agnieszka Dygant w poniedziałek pojawiła się w Dzień Dobry TVNNa antenie zdradziła, że jej filmowa bohaterka i jej mąż, w którego wciela się Piotr Adamczyk, będą musieli zmierzyć się z nowym wyzwaniem, rodzicielstwem:

Nasi bohaterowie pozostają tacy, jacy są, a dodatkowo dziecko, które urodziło się w poprzedniej części, urosło, ma cztery lata i też przysparza pewnych przygód. Oprócz tego Szczepan zaginął i trzeba go odszukać. Trochę tam jest barejowskiego poczucia humoru.

Na antenie śniadaniówki gwiazda nie tylko zdradziła, co wydarzy się w nowej części, ale także zachwyciła swoją urodą. Jak podaje Super Express, dla Dygant czas się zatrzymał. Dostrzegli to też widzowie, którzy byli pod wrażeniem jej urody. Jej buzia promieniała z daleka:

Widzowie, zamiast słuchać, co ma do powiedzenia na temat filmu, przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli, jak Agnieszka bardzo się zmieniła. Od jej pięknych, soczystych ust nie można było oderwać wzroku. A jej buzia promieniała z daleka. Trzeba przyznać, że dla Dygant czas zdecydowanie się zatrzymał – podaje tabloid.

Zdjęcia Agnieszki Dygant zrobione podczas wizyty w śniadaniówce znajdziecie w galerii.


Agnieszka Dygant w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Dygant w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Dygant - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Dygant - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Dygant - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Dygant - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×