Szukaj

Halo, tu ziemia! Agnieszka Chylińska nieźle zaszalała! Ma na głowie… Tego jeszcze nie było!

Agnieszka Chylińska metamorfoza

Agnieszka Chylińska z rajstopami na głowie

Agnieszka Chylińska założyła rajstopy na głowę. Dlaczego? Gwiazda promuje swój koncert w Gdyni, który zagra 15 grudnia. Internauci w pierwszej chwili myśleli, że Chylińska nosi hidżab. Zobacz zabawne wideo.

Czy Agnieszka Chylińska nosi hidżab?

Agnieszka Chylińska nie przestaje zaskakiwać swoją kreatywnością. Podczas ostatniej edycji Mam talent wokalistka zmieniała fryzury niemalże co odcinek i w zasadzie ciężko było za nią nadążyć – miała zielonego irokeza, niebieskiego, różowego, aż w finale show zafundowała maksymalny efekt farbując włosy na dwa kolory przywołujące na myśl popularne kucyki Pony. To jednak nic w porównaniu z tym, w czym gwiazda hitu Mam zły dzień pokazała się dzisiaj.

W pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że Chylińska ma na głowie hidżab – tradycyjne nakrycie głowy noszone przez większość muzułmanek. Dopiero po wysłuchaniu przesłania Agnieszki dowiadujemy się, że na głowę naciągnęła rajstopy w biało-czarnym kolorze.

W takim wydaniu artystka zaprosiła swoich fanów na koncert w Gdyni, który odbędzie się 15 grudnia. To właśnie wtedy Chylińska zaprezentuje na scenie materiał z jej nowego, złotego albumu Pink Punk.

Ona ma po prostu za dużo na głowie… Wyzwanie na koncert w Gdyni na sobotę – wszyscy ze swoimi rajstopami na głowie, ok? Tylko nie mówcie nikomu – zażartowała Chylińska

Agnieszka zdecydowanie zasłużyła na tytuł królowej metamorfoz ostatnich miesięcy. Aż boimy się myśleć czym zaskoczy nas w 2019 roku.

Agnieszka Chylińska zafundowała sobie cukierkowego irokeza! Ten kolor zaproponowała… jej córka!

Agnieszka Chylińska o próbach samobójczych, depresji i tragicznej miłości! Wstrząsający wywiad [WIDEO]

SZTOS! Agnieszka Chylińska ubrała się jak Kuba Wojewódzki! Ale podobieństwo!


Czy lubisz styl Agnieszki Chylińskiej?

×