Szukaj

Agnieszka Chylińska jest niemożliwa! Mąż chciał ją wesprzeć przy porodzie, a ona… „To był dramat”

Agnieszka Chylińska samobójstwo

Mąż przeszkadzał Agnieszce Chylińskiej przy porodzie

Agnieszka Chylińska jest prawdopodobnie najbardziej skrytą polską gwiazdą. Nie mówi o swoich dzieciach i rodzinie, nie komentuje życia prywatnego, nie była nigdy bohaterką żadnego gorącego medialnego romansu. Trzyma z daleka swój prywatny świat i nie miesza go z życiem zawodowym, ale niedawno na kanapie Kuby Wojewódzkiego nieco się rozgadała.

Jak wyjawiła, jej ukochany mąż, Marek, chciał wesprzeć ją podczas porodu. Niestety, okazało się, że… tylko przeszkadza.

To było niezwykłe bo Marek też był w trakcie porodu i strasznie mi przeszkadzał. To był dramat! Trzymał mnie za rękę, a ja się wyrywałam. Ja go uwielbiam, właśnie za to go uwielbiam. Mam tam taki utwór, gdzie się mszczę na nim, nazywa się „Tapeta”. Ja tam śpiewam: „Rodzę dzieci, ty snujesz po domu się”, a on tam w tych laczkach tak stanął i mówi: „No i znowu masz jakiś problem”. Rozumiesz, na moją krwawicę, na mój artyzm, na tę sztukę, na to rozdzieranie tego zielonego włosa na czworo, a on stoi: „Kupić Domestos?”. Ja: „Ssssss… sam se kup”, i powstaje piosenka.

Agnieszka Chylińska o dzieciach

Choć Chylińska unika normalnie tematu dzieci i swojej rodziny, tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoich pociechach. Rezolutne maluchy odziedziczyły po mamie mocne poglądy:

Jest taka rozmowa. ja siedzę w kuchni, rozkminiam, kontestuję. I jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną a 8-letnią Esterą. Krystyna do mnie mówi: Mamo. A może byś sobie zrobiła różowe włosy, na co moja Estera: Nie, nie, wydaje mi się, że będzie zbyt przerysowana.

Okazało się też, że w jej domu ogląda się bardzo dużo piłki nożnej. Agnieszka przytoczyła nawet zabawną anegdotkę:

Piłka nożna, ja uwielbiam. U nas w domu jest ogromny syf, ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony. Była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze. Marek podchodzi i mówi: kto zrobił takie plamy na telewizorze? A Krystyna mnie pod***liła i mówi: A bo mama nam pokazywała nam, z którym piłkarzem się ożeni.

Wygląda na to, że w ich domu nikt się nigdy nie nudzi. 😉

Agnieszka Chylińska pierwszy raz opowiedziała tak dużo o mężu i dzieciach! Zdradziła nawet… jak mieszka!

Z Agnieszką Chylińską było źle! Gwiazda wyjawiła swój sekret sprzed dwóch lat. „Może to jest zbyt intymne, ale…” [WIDEO]


Agnieszka Chylińska o mężu i dzieciach u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska o mężu i dzieciach u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego promowała płytę Pink Punk

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego promowała płytę Pink Punk

Agnieszka Chylińska w różowych glanach

Agnieszka Chylińska w różowych glanach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×