Szukaj

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Żyje w jej cieniu, chociaż w swojej branży nie ma sobie równych!

Agnieszka Chylińska w 2010 roku wyszła za mąż za Marka, z którym ma trójkę dzieci. Kim jest mąż artystki i czym zajmuje się na co dzień? Co wiadomo na jego temat? Sprawdziliśmy.
Marek Cygan, mąż Agnieszki Chylińskiej

Marek Cygan, mąż Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie całe mnóstwo sukcesów. Gwiazda od lat plasuje się w czołówce najlepiej zarabiających polskich artystek. Na jej koncerty przychodzą tłumy, a płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W karierze zawodowej gwiazdę wspierają najbliżsi – matka, trójka dzieci i mąż. Co wiadomo na temat tego ostatniego?

Chylińska niezwykle rzadko dzieli się historiami z życia osobistego. Na przestrzeni lat zdradziła jednak kilka informacji na temat swojego partnera. Dzięki temu wiemy nie tylko jak ma na imię, ale też czym się zajmuje i jak bardzo ważny jest w jej życiu.

Ślub Agnieszki Chylińskiej i Marka

Marek, bo to o nim mowa, związał się z Agnieszką zaraz po rozpadzie O.N.A. Para poznała się w Petersburgu, po niedługim czasie zdecydowali się sformalizować swój związek. Ślub pary pozostawał sekretem przez kilka lat, informacja trafiła do mediów w 2012 roku, jednak szczegóły ceremonii do dzisiaj owiane są tajemnicą. Życie na gorąco twierdzi, że małżonkowie powiedzieli sobie tak w 2010 roku. Gdy po dwóch latach wszystko wyszło na jaw, do mediów trafił oficjalny komunikat:

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy – wyznała menadżerka Chylińskiej.

Agnieszka i Marek mają syn Ryszarda oraz dwie córki Esterę i Krystynę.

Jak nazywa się mąż Agnieszki Chylińskiej?

Gdy Chylińska jest w trasie, albo na planie programu Mam talent, dzieci wówczas pozostają pod opieką jej ukochanego, który jest jedną z bardziej tajemniczych postaci związanych z polskim show-biznesem. W branży mówi się o nim Marek Cygan, a to ze względu na romskie pochodzenie mężczyzny.

Kryzys w związku – prawda czy fałsz?

Swego czasu plotkowało się, że para przechodzi kryzys w małżeństwie, a o problemach w relacji Agnieszka opowiedziała w tekstach do piosenek z płyty Forever Child:

Zawsze pisze o sobie. Dzisiaj w wieku 42 lat, mam taki etap, że ja w końcu pomyślałam: mam to gdzieś. Chcę wydać prostą i szczerą płytę. Oczywiście moi bliscy wiedzą, że lubię powrzeszczeć, a potem wstaje o 5 i układam te dziecięce ubranka. Chciałam sobie to po prostu wykrzyczeć – przyznała podczas wizyty w Dzień Dobry TVN. 

Zwłaszcza, że Chylińska i Cygan bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie:

Ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji – zdradziła kilka miesięcy później u Kuby Wojewódzkiego.

Czym zajmuje się mąż Chylińskiej?

Okazuje się, że Marek nie pcha się do świata show-biznesu, bo zajmuje się czymś zupełnie innym niż jego sławna żona. Jest informatykiem – w swojej branży ma opinię „magika od grafiki”. Niewykluczone więc, że to jemu Agnieszka Chylińska zawdzięcza tak fantastyczne oprawy wizualne swoich projektów. W końcu kto lepiej mógłby zrozumieć pozytywnie zakręconą artystką jak nie jej własny mąż? 🙂

Zobacz: Cudowna dieta Agnieszki Chylińskiej to jedna wielka ściema! Całe oszustwo wreszcie wyszło na jaw!

Zobacz: Agnieszka Chylińska bezbłędnie wykpiła połowę polskiego Internetu! Blogerki będą na nią wściekłe [WIDEO]

Zobacz: Wychudzona Céline Dion zafundowała sobie mroczny makijaż oraz szałową fryzurę! Wygląda jak klon Agnieszki Chylińskiej!


Agnieszka Chylińska z mężem

Agnieszka Chylińska z mężem

Agnieszka Chylińska - Mam Talent

Agnieszka Chylińska - Mam Talent

Agnieszka Chylińska w różowych glanach

Agnieszka Chylińska w różowych glanach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×