Szukaj

Przystojniak z „The Voice of Poland” zostanie ojcem! Miesiąc przed porodem zdradził płeć dziecka

Gwiazda The Voice of Poland spodziewa się drugiego dziecka

Gwiazda The Voice of Poland spodziewa się drugiego dziecka

Uczestnik The Voice of Poland zostanie ojcem. Wspaniałą nowinę przekazał na miesiąc przed narodzinami córki. Gratulacjom nie ma końca.

Przez program The Voice of Poland przewinęła się cała plejada obecnych gwiazd. Na scenie doskonale radzą sobie nie tylko zwycięzcy widowiska, ale także uczestnicy, którzy odpadli w trakcie rywalizacji. Muzyczne show wylansowało wiele nowych talentów – m.in. Sarsę, Natalię Nykiel, Rafała Brzozowskiego czy Martę Gałuszewską.

Większość z nich doskonale radzi sobie na scenie muzycznej. Znaczący sukces odniósł także Adam Stachowiak, który przez producentów The Voice lansowany był na idola nastolatek. Wziął udział w siódmej odsłonie show. Miał wtedy 19 lat. Niedługo po programie, z którego odpadł na etapie „bitew”, zbudował szczęśliwą rodzinę. Dziś spełnia się nie tylko jako artysta, który stworzył hit Mamo. Od prawie 4 lat jest przede wszystkim mężem Anny i ojcem niespełna rocznej Agatki.

Wkrótce rodzina Stachowiaka się powiększy.

Adam Stachowiak zostanie ojcem. Żona uczestnika The Voice of Poland jest w ciąży

5 stycznia Adam za pośrednictwem Instagrama przekazał wspaniałą nowinę. Ogłosił, że jego żona jest w ciąży. Przystojniak opublikował zdjęcie z ukochaną i ich córeczką, na którym cała trójka pozuje balonem w kształcie napisu Girl. Jak łatwo można się domyślić, wokalista spodziewa się drugiej córki.

Będziemy mieli DRUGĄ CÓRECZKĘ! Jestem przeszczęśliwy!!! To ogromna odpowiedzialność być wsparciem i obrońcą trzech kobiet, ale damy radę!!! Jak to mówią – kiedy rodzi Ci się syn – pilnujesz syna, kiedy rodzi Ci się córka – pilnujesz całego osiedla! No – teraz to już całego miasta! Hahaha!

Z hasztagów dołączonych do opisu wynika, że żona Adama Stachowiaka jest w 33. tygodniu ciąży. Oznacza to, że prawdopodobnie walentynki spędzą już w większym gronie.

W komentarzach roi się od czerwonych serduszek i wpisów pełnych serdeczności od internautów, którzy cieszą się razem ze swoim idolem. Redakcja Jastrząb Post gratuluje!

Występ Adama Stachowiaka w The Voice of Poland 7:


Adam Stachowiak z ciężarną żoną i córką

Adam Stachowiak z ciężarną żoną i córką

Adam Stachowiak z ciężarną żoną i córką

Adam Stachowiak z ciężarną żoną i córką

Adam Stachowiak z żoną

Adam Stachowiak z żoną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×