49-letnia Agnieszka Dygant w skąpym bikini. Takiej formy można jej pozazdrościć. Ciało nastolatki

Agnieszka Dygant - bikini

Agnieszka Dygant - bikini

Agnieszka Dygant pokazała wakacyjne zdjęcie w skąpym bikini. Jak wygląda 49-letnia aktorka? Imponuje formą.

Agnieszka Dygant to aktorka, która sławę zyskała głównie za sprawą brawurowo zagranych ról w serialach. Najpierw pojawiła się w roli salowej Mariolki w Na dobre i na złe, a później dostała główną rolę w kultowej już Niani. Zabawne przygody Frani Maj pokochali widzowie, a produkcja doczekała się kilku sezonów. Przez cały ten czas gromadziła przed telewizorami tłumy, a fani nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby kontynuację losów ulubienicy.

Aktorce umiejętnie udaje się łączyć życie zawodowe z rodzinnym szczęściem. Agnieszka od kilku lat jest związana z producentem Patrickiem Yoką. Tworzą zgrany duet i wspólnie wychowują syna Xawerego.

Jest też aktywna w social mediach. Często publikuje tam zdjęcia, na których widać, że ma wspaniałą sylwetkę, mimo tego, że ma 49 lat. Reporterka Jastrząb Post zapytała, ją co robi, że zachowuje świetny wygląd.

Nie jestem tego taka pewna (tak zareagowała na nasz komplement – przyp. red.). Z roku na rok jest jednak coraz więcej linii znaczących, mówiących o moim wieku. Ja mam taką nadzieję, że jestem takim typem, który jak stare wino, z roku na rok będzie do pewnego czasu wyglądał dosyć fajnie, bo potem będzie jak będzie, zobaczymy. Ale nie narzekam. Przyjmuję ten komplement o tyle, że ja teraz też się ze sobą dobrze czuję. Już wiem, w czym mi jest fajnie, w czym się lubię. Już nie eksperymentuję. Wiem, że falbany, koronki nie dla mnie. Wiem, że się lepiej czuję w prostych rzeczach i wybieram proste stylizacje. Rozpoznanie siebie też pomaga.

Jak się odżywia?

Różnie to jest. Miałam takie momenty, że unikałam glutenu, czy innych rzeczy. A teraz nie. Teraz po prostu jem wszystko, co mi smakuje.

Tym razem aktorka pokazała zdjęcie w skąpym bikini i znowu rozgrzała internet.

Jak wygląda Agnieszka Dygant w skąpym bikini?

Aura sprzyja, więc Agnieszka Dygant korzysta ze słońca jak może. Podzieliła się z fanami zdjęciem zaraz po wyjściu z wody. Ochłodzona kąpielą, z kroplami wody na twarzy i całym ciele, w czarnym skąpym bikini prezentuje się fenomenalnie.  Ona naprawdę ma 49 lat?


Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant przed zdjęciem aparatu ortodontycznego

Agnieszka Dygant przed zdjęciem aparatu ortodontycznego

Agnieszka Dygant w kostiumie kąpielowym

Agnieszka Dygant w kostiumie kąpielowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×