Newsy44-letnia gwiazda jest w ciąży! Wielka radość, pomogło jej in vitro!

44‑letnia gwiazda jest w ciąży! Wielka radość, pomogło jej in vitro!

Natalie Imbruglia ciąża
Natalie Imbruglia ciąża
Tila Nowak

25.07.2019 12:49, aktual.: 25.07.2019 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalie Imbruglia jest jedną z najsłynniejszych gwiazd lat 90. Jej piosenki śpiewali dosłownie wszyscy. W Polsce zasłynęła głównie dzięki przebojowi Torn, który w 1997 roku zapewnił jej bardzo dobrą sprzedaż debiutanckiej płyty Left of the Middle na całym świecie. Spektakularny debiut przełożył się na cztery nominacje do nagrody Grammy. Do pełni szczęścia brakowało jej zawsze tylko jednego – dziecka.

Niestety piosenkarka nie miała szczęścia w miłości. W 2003 roku gwiazda poślubiła wokalistę grupy Silverchair, Daniela Johnsa. Mimo wielu starań, małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozstała się w 2008 roku. Na szczęście zawsze po burzy wychodzi słońce i Natalie Imbruglia wróciła do swoich fanów z cudowną wiadomością:

Bardzo się cieszę, że mogę to ogłosić. Właśnie podpisałam kontrakt z BMG! Co za niesamowity zespół. Byłam  zajęta pisaniem przez ostatnie półtora roku i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami wszystkimi nowymi utworami !I jak widać na zdjęciu ... jest jeszcze jedno ogłoszenie (nie, nie połknęłam arbuza). Tej jesieni spodziewam się mojego pierwszego dziecka. Dla tych, którzy mnie znają, to było coś, czego pragnęłam od zawsze, jestem szczęśliwa, że jest to możliwe dzięki pomocy metody in vitro i dawcy spermy – nie będę mówiła nic więcej na ten temat publicznie – napisała na swoim Instagramie.

Znając zamiłowanie Natalie do dźwięków, to maluszek z pewnością będzie pierwszym, który przedpremierowo usłyszy najnowsze piosenki z jej nadchodzącego albumu, który ukaże się po czterech latach przerwy. Czy długo wyczekiwane dziecko pójdzie w jej ślady i także zacznie karierę muzyczną? Tego jeszcze nie wiemy, ale cieszymy się razem z wokalistką, bo właśnie spełniło się jej największe marzenie.

  • Natalie Imbruglia - Instagram
  • Natalie Imbruglia - Instagram
  • Natalie Imbruglia w 2019 roku
  • Natalie Imbruglia w 1998 roku
  • Natalie Imbruglia jest w ciąży - Instagram
  • Natalie Imbruglia - Instagram
  • Natalie Imbruglia - Instagram
[1/7] Natalie Imbruglia - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także