NewsyKsiążę William pokazał najpiękniejsze zdjęcie ze wszystkimi dziećmi! Brakuje tylko księżnej Kate!

Książę William pokazał najpiękniejsze zdjęcie ze wszystkimi dziećmi! Brakuje tylko księżnej Kate!

Książę William
Książę William
Rafał Matuszczak

24.07.2019 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjska rodzina królewska wzbudza na całym świecie spore zainteresowanie. Nie wiedząc dlaczego, ludzie z różnych kontynentów chętnie śledzą życie monarchów z Europy. Niekwestionowaną ulubienicą ostatnich miesięcy jest Meghan Markle, które prawie trzy miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Zanim jednak pojawiła się na horyzoncie, wszyscy mówili głównie o Kate Middleton. Księżna weszła do rodziny z impetem i zdobyła przychylność niemalże wszystkich. Do tej pory zresztą jest porównywana do mamy swojego męża Diany.

Ceremonię zaślubin Kate z księciem Williamem śledziło kilkaset milionów ludzi na całym świecie. Zainteresowanie wzrosło, kiedy okazało się, że księżna jest w ciąży. Po dwóch latach od wstąpienia do rodziny królewskiej, na świat przyszedł pierwszy prawnuk królowej Elżbiety II, książę George. Dwa dni temu chłopiec skończył sześć lat, a życzenia płynęły z całego świata. Nawet książęta Sussexu nie złamali tradycji i złożyli publiczne życzenia na Instagramie.

Zgodnie z zasadami, w sieci pojawiły się też nowe portrety chłopca. Jak się szybko okazało, zrobiła je księżna Kate. Wszyscy byli zachwyceni jak trzeci w kolejce do objęcia tronu członek rodziny wyrósł. Jego urodziny były także okazją do opublikowania przez twitterowe konto The Army in London zdjęcia solenizanta z dumnym tatą i rodzeństwem:

Armia w Londynie, w tym Domhall, życzy księciu George'owi szczęśliwych 6. urodzin. Nasi żołnierze są zawsze gotowi służyć - czytamy.

Fotografia urzekła miliony. Bardzo rzadko publikowane są zdjęcia dzieci z ich rodzicami, a na tym, mamy je wszystkie. Książę Louis jak zwykle stroił dziwne miny, księżniczka Charlotte zainteresowana była stojącym obok psem i jedynie książę George patrzył się w obiektyw aparatu. Niemniej jednak to bardzo ładna fotografia, która wielu po prostu rozczuli. :)

  • Książę George – portret z okazji 6 urodzin
  • Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie
  • Księżniczka Charlotte i książę George – ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem
  • Książę William i książę George – sesja Mario Testino
  • Księżna Kate i książę William pierwszy raz z księciem George'em
  • Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis
  • Książę William i książę George w królewskim ogrodzie
  • Książę George – portret z okazji 6 urodzin
[1/8] Książę George – portret z okazji 6 urodzin
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także