Jastrząb ZdrowieDietyNatalia Siwiec jest bardzo szczupła, a właśnie przeszła na dietę. Co może jeść? Nie uwierzycie, jak niewiele... [WIDEO]

Natalia Siwiec jest bardzo szczupła, a właśnie przeszła na dietę. Co może jeść? Nie uwierzycie, jak niewiele... [WIDEO]

natalia siwiec dieta jak wygląda co je testy genetyczne
natalia siwiec dieta jak wygląda co je testy genetyczne
Ewa Kamionowska

02.06.2016 13:20, aktual.: 02.06.2016 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Siwiec jest szczupłą dziewczyną i zdawałoby się, że żadna dieta - przynajmniej ta odchudzająca - nie jest jej potrzebna. Tymczasem modelka niedawno przeszła na dietę i wcale nie jest powiedziane, że na niej nie schudnie. Nowy styl żywieniowy Natalii, choć ma przede wszystkim służyć poprawie zdrowia, jest bowiem bardzo restrykcyjny.

Wszystko zaczęło się od tego, że Natalia zafundowała sobie badania genetyczne, które miały na celu ustalenie stanu jej zdrowia, potrzeb organizmu, a także wskazań, jak uchronić się przed ewentualnymi chorobami.

Natalia zdała się na ekspertów z kliniki Vimed znanej z tego, że promuje tzw. medycynę stylu życia. Z jej usług korzystało wiele gwiazd. Oprócz Natalii były to m.in. Honorata Skarbek, Beata Sadowska i Natalia Przybysz. W oparciu o zdobytą tam wiedzę swój styl żywienia zmieniła też Maja Sablewska, która następnie napisała książkę "Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej. Zamień białe na zielone".

Przed świętami wielkanocnymi zrobiłam sobie badania genetyczne w klinice Vimed i niedawno przyszły do mnie wyniki. Czeka się na nie około 6-7 tygodni. To dosyć wstrząsające, ponieważ czuję się, jakby mnie ktoś prześwietlił totalnie. To pokazuje, na jakie choroby możemy zapaść, na co musimy szczególnie uważać i co robić, żeby na nie nie zachorować. Bardzo mnie to zszokowało. Musiałam to sobie przemyśleć. Nie zdajemy sobie z wielu rzeczy sprawy - opowiada nam Natalia.

Jak wygląda nowa dieta Natalii Siwiec?

Teraz muszę przejść na bardzo restrykcyjną dietę: bezglutenową, bezmięsną, bezlaktozową, bezcukrową. Generalnie: weganka, która je ryby. Wprowadzam ją powoli w życie. Nie jest to łatwe, ale cieszę się, że mam tę wiedzę. Dostaje się dwie grube książki o swoim zdrowiu. Zawarte są cenne informacje, które mogą nam pomóc przeżyć dłużej, zdrowiej, bardziej energicznie - dodaje Natalia.

W dbaniu o stan zdrowia pomaga jej coś jeszcze - naturalny specyfik o nazwie kurkumina (czytaj więcej na ten temat).

Kurkumina to olejek z kurkumy, który ma dla mnie szczególnie ważną zaletę: rozrzedza krew, a to jest mi potrzebne. Ale też poprawia kondycję włosów, ma działanie antynowotworowe, bardzo dobrze działa na naczynia krwionośne.
Natalia Siwiec przeszła na dietę. Jest bardzo restrykcyjna (fot. ONS)
Natalia Siwiec przeszła na dietę. Jest bardzo restrykcyjna (fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także