NewsyOstatnie życzenie i największe marzenie Anny Jantar zostało spełnione co do joty! Natalia Kukulska wiele na tym zyskała!

Ostatnie życzenie i największe marzenie Anny Jantar zostało spełnione co do joty! Natalia Kukulska wiele na tym zyskała!

Natalia Kukulska spełniła życzenie matki
Natalia Kukulska spełniła życzenie matki
Elwira Szczepańska

25.04.2018 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć od śmierci Anny Jantar minęło już wiele, wiele lat, Natalia Kukulska zawsze ma z tyłu głowy wspaniałą twórczość matki i mgliste wspomnienia, które towarzyszą jej przez całe życie. Artystka straciła ukochaną matkę gdy miała zaledwie 4 lata, a to doświadczenie ukształtowało ją i sprawiło, że jest obecnie tą osobą, którą jest - okazuje się jednak, że nawet tyle lat po śmierci Jantar, Kukulska wciąż spełnia jej marzenia.

Gdy Natalia była mała, jej mama miała najlepszą przyjaciółkę - Alicję Woy-Wojciechowską. Ich największym życzeniem było, by urodzone mniej więcej w tym samym momencie córki były najlepszymi przyjaciółkami:

Wiele lat temu postanowiłyśmy, że nasze córeczki będą przyjaciółkami. Były więc wspólne wakacje, wyprawy do teatru i cyrku, ogrodu zoologicznego. Pamiętam 3-letnią Natusię wdrapującą się na schody do mojego domu, trzymaną za rączkę przez swoją piękną, smukłą i elegancką mamę. Ania pomagała jej wchodzić krok po kroczku. Długo jeszcze na korytarzu snuła się delikatna smużka Charlie, jej ulubionych perfum. Godzinami rozmawiałyśmy o tym, jakie będą nasze dzieci gdy dorosną. Ania mówiła, że bardzo ważne są przyjaźnie z dzieciństwa. Po śmierci Ani często zabieraliśmy Natalię na wczasy z nami. Nasze córki są dla niej do dziś jak siostry. Dziś gdy patrzę na Natalię, dostrzegam wiele cech odziedziczonych po Ani. Bardzo przypomina matkę charakterem, sposobem bycia i ogromną wrażliwością. Urodzenie dziecka miało z pewnością w dorosłym życiu Ani przełomowe znaczenie - wyjawia Woy-Wojciechowska we wspomnieniach o Jantar

Natalia i Patrycja Woy-Wojciechowska do tej pory są dla siebie jak rodzina, a ich dzieci mają teraz szansę doświadczyć tego samego, niesamowitego doświadczenia, jakim jest posiadanie przyjaciela z dzieciństwa u swojego boku przez całe życie. Wygląda więc na to, że Natalia spełniła co do joty największe marzenie mamy.

Wzruszające, prawda?

  • Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN
  • Anna Jantar i Natalia KukulskaFot. Marek Karewicz / East News
Anna Jantar z corka Natalia Kukulska, 1976.
  • Natalia Kukulska – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki
  • Natalia Kukulska i Anella (Polska Barbie) są przyjaciółkami?
  • Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN
  • Natalia Kukulska z córką
  • Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN
  • Natalia Kukulska - The Voice of Poland 8
  • Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)
  • Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN
[1/10] Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także