Roksana Węgiel błysnęła brzuchem pod studiem TVP! Nastolatka wybiera coraz odważniejsze stylizacje

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przyłapana przez fotografa pod studiem TVP. Nastoletnia gwiazda postawiła na dość odważną stylizację. Odsłoniła brzuch w modnym komplecie w kolorze fioletu. Jak się prezentowała?

Roksana Węgiel wspina się po szczeblach kariery szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – i jak każda młoda gwiazda trafiająca do show-biznesu, dorasta na oczach swoich fanów w zastraszającym tempie. Nastolatka, która zrobiła furorę w The Voice Kids i pod okiem Edyty Górniak wykosiła konkurencję, obecnie bryluje na salonach jakby robiła to od lat. Roksana ma bez wątpienia wiele charyzmy i talentu, a jej głos powala na kolana. Mówi się, że za kilka lat pobije popularnością nie tylko Edytę, ale również Michała Szpaka. Nie oznacza to jednak, że jest wolna od krytyki. Fani zarzucają jej, że śpiewa „zbyt odważne piosenki” jak na jej wiek. Czy ubiera się również nieodpowiednio?

Niedawno paparazzi przyłapali Roksanę pod studiem TVP, z którego wychodziła wczesnym popołudniem. Gwiazda miała na sobie stylowy komplet w kolorze głębokiego fioletu. Luźne spodnie, top bez ramion, który odsłaniał brzuch i odrobinę dekoltu oraz bomberkę, która dopełniała zestaw. Do swojej stylizacji Węgiel dobrała białe adidasy i dużą czarną torebkę. Nie sposób także przeoczyć zegarka, długich paznokci i telefonu, którego nie wypuszczała z dłoni. Prezentowała się naprawdę dobrze, ale czy powinna odsłaniać brzuch?

Jak wam się podoba w tym wydaniu?

Zobacz: Wielki światowy sukces Roksany Węgiel! Dokonała tego jako pierwsza Polka!

Zobacz: Roksana Węgiel w Wielkanoc wyprzedziła trendy o lata świetlne! Żadna polska gwiazda nie miała jeszcze takiej sukienki!

Zobacz: Roksana Węgiel bezlitośnie skrytykowana za tekst piosenki. “Nie dość, że wyzywająca, to jeszcze zboczona”


Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×